Діти з табору «ЯМаріуполь.Родина» відвідали Подільський зоопарк

Діти з табору «ЯМаріуполь.Родина» відвідали Подільський зоопарк

15:31 16.08.2024

Маленькі відпочивальники табору «ЯМаріуполь.Родина» здійснили захопливий похід до Подільського зоопарку. Діти разом з сім’ями мали нагоду побачити найрізноманітніших мешканців зоопарку: від грайливих мавпочок і величних левів до чарівних птахів.

Представники світу фауни викликали у дітей захват і безліч запитань. 

Мені було цікаво спостерігати за годівлею тварин. Травоїдні тваринки дуже насолоджувалися свіжими овочами та фруктами, – каже дванадцятирічний Олександр.

Як зауважила начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міськради Юлія Мончак, після побаченого діти відпочивали на спеціально облаштованому майданчику, де вони могли погратися, покататись на каруселях та обмінятися враженнями від побаченого.

Як зауважив директор VinSmart Центру Дмитро Мира, зоопарк став чудовою можливістю для дітей погуляти просто неба та психологічно розвантажитись.

Подібні заходи проводитимуть й надалі. Завдяки сприятливим погодним умовам заходи урізноманітнять, щоб підняти настрій дітям, які повинні бути щасливими навіть попри війну, – сказав він.

Організатори події: 

  • відділ молодіжної політики Вінницької міської ради,
  • «Центр підліткових клубів за місцем проживання».

Нагадаємо, літо – це веселі розваги та незабутні моменти для дітей. Вже третій рік поспіль відпочиває та відновлює сили у таборі «ЯМаріуполь.Родина» малеча, яка переїхала до Вінниці з окупованого міста на Донеччині. 

Читайте також

Пішов купатися з друзями й не повернувся подробиці жахливої загибелі підлітка у Хмільнику
Пішов купатися з друзями й не повернувся: подробиці жахливої загибелі підлітка у Хмільнику
Детальніше
У Вінниці дві сестри-сироти знайшли родину в дитячому будинку сімейного типу
У Вінниці дві сестри-сироти знайшли родину в дитячому будинку сімейного типу
Детальніше
Смаколики та пісні під гітару як маріупольці у Вінниці святкували день народження свого осередку
Смаколики та пісні під гітару: як маріупольці у Вінниці святкували день народження свого осередку
Детальніше
Екосадиба Баби Гавришихи де під Вінницею шукати спокій та зцілення давніми традиціями
Екосадиба Баби Гавришихи: де під Вінницею шукати спокій та зцілення давніми традиціями
Детальніше
14 фіктивних актів замість реальної допомоги як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
14 фіктивних актів замість реальної допомоги: як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
Детальніше
Замість кризового центру — домашній затишок у Вінниці 15-річний підліток отримав шанс на нове життя
Замість кризового центру — домашній затишок: у Вінниці 15-річний підліток отримав шанс на нове життя
Детальніше