Діти з табору «ЯМаріуполь.Родина» відвідали Подільський зоопарк

Діти з табору «ЯМаріуполь.Родина» відвідали Подільський зоопарк

11:59 10.07.2024

Чергова зміна дітей зараз відпочиває та відновлює сили у таборі «ЯМаріуполь.Родина», тому працівники відділу молодіжної політики Вінницької міської ради спільно з комунальним закладом «Центр підліткових клубів за місцем проживання» організували для відпочивальників похід до Подільського зоопарку.

За словами начальниці відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлії Мончак, на свіжому повітрі відпочили близько 80 дітей різного віку. Всі учасники заходу залишились задоволені від можливості зблизька спостерігати за тваринами та птахами.

Похід в зоопарк для дітей – це чудова можливість відпочити на свіжому повітрі, поспостерігати за поведінкою тварин та навіть їх погодувати. Діти дуже задоволені і багато позитивних емоції в них викликали верблюди, олені та сурикати. Нам надзвичайно приємно бачити такі щирі емоції дітлахів, тож будемо продовжувати й надалі організацію різних заходів, – сказала Юлія Мончак.

Щоб психологічно розвантажити та відволікти дітей від реалій сьогодення, представники Вінницької міської ради на регулярній основі ініціюють тематичні заходи. Так, за словами директора мережі комунальних закладів «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитра Мири, відпочивальники оздоровчого центру «ЯМаріуполь. Родина» також матимуть змогу побувати у центрі «Країна мрій».

Оздоровчий центр “ЯМаріуполь. Родина” у Вінниці діє вже третє літо поспіль і це майданчик, де діти можуть сповна насолодитися безтурботністю та пройти реабілітацію після всіх тих жахів, які довелося пережити через війну. Попри важкі реалії сьогодення, вони повинні бути щасливі і знати, що їх люблять та дбають про них, – сказав Дмитро Мира.

Нагадаємо, 23 червня у Подільському зоопарку відбувався святковий захід "Івана Купала - зелені свята". Вхід для дітей до 16 років - безплатний.

Читайте також

Альтернативні джерела енергії для багатоповерхівок: нові рішення від Вінницької міської ради
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше
Вінниця передала ще 200 FPV-дронів та 10 Mavic 3-T Захисникам
Детальніше