«Діти PROмісто 659 фраз» - результати вінницького молодіжного челенджу

«Діти PROмісто: 659 фраз» - результати вінницького молодіжного челенджу

10:51 12.09.2022

Цьогоріч до Дня міста діти та учнівська молодь презентували в соціальних мережах описові фрази про Вінницю. У такий спосіб юні вінничани утворили своєрідну візитівку рідного міста, висловлюючи йому свою любов та захоплення з нагоди його 659-річчя.

Так, на переконання дітей, Вінниця – це «перлина Поділля», «місто козацької слави», «активного волонтерського руху», «комфорту, інновацій», «туристичних принад», «щасливих дітей», «це перспектива для молоді», «місто юних дослідників та майбутніх чемпіонів», «місто ідей, мрій, процвітання». Саме такою молоде покоління представило Вінницю у своїх фото- та відеопостерах під хештегом #Діти_PROмісто_659_фраз.

«Діти PROмісто: 659 фраз» - результати вінницького молодіжного челенджу«Діти PROмісто: 659 фраз» - результати вінницького молодіжного челенджу«Діти PROмісто: 659 фраз» - результати вінницького молодіжного челенджу

Приємно спостерігати, коли діти з такою гордістю та любов’ю розповідають про рідне місто, адже з цього й починається істинний патріотизм та вірність Батьківщині, – зазначає заступниця директора департаменту освіти Ірина Божок.

Нагадаємо, ціль челенджу – утворити таку візитівку Вінниці, якою її бачать діти, та в такий спосіб привітати рідне місто з днем народження.

Читайте також

У Вінниці відбувся захід із публічних виступів для молоді
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше
Літні табори центру реабілітації «Гармонія» запрошують молодь
Детальніше
У Вінниці відбувся чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років
Детальніше
Завершився стипендіальний конкурс для молоді від "Подільської громади"
Детальніше