Де вінничани зможуть цього року придбати новорічні ялинки

Де вінничани зможуть цього року придбати новорічні ялинки

21:07 30.11.2025

Коли та як вінничани зможуть цього року придбати новорічні ялинки — лісівники розповіли, де стартуватимуть різдвяні ярмарки.

Про це інформує філія "Центральний лісовий офіс".

З початку грудня у філії "Центральний лісовий офіс" стартують різдвяні ярмарки. Мешканці Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей з перших чисел грудня вже можуть придбати сосну чи ялину на точках продажу різдвяних дерев ДП "Ліси України", - йдеться у повідомленні.

На базі підрозділів Центральної філії діятиме 61 ярмарок. Зокрема на Черкащині - 18, Вінниччині - 24, Кіровоградщині - 19.

Адреси та контакти майданчиків з продажу можна знайти за посиланням.

Де вінничани зможуть цього року придбати новорічні ялинки

В чому перевага купівлі різдвяних деревець у лісівників:

  • різдвяні ярмарки розміщені на базі лісництв, що зручно і для жителів невеликих населених пунктів.
  • є зручна оплата за допомогою QR-коду.
  • на кожне деревце чіпляють бирку, яка гарантує законність заготівлі і продажу кожної сосни чи ялини. Перевірити вашу ялинку можна на сервісі open.ukrforest.com, ввівши номер бирки. 
  • різдвяні дерева вирощуються на спеціальних плантаціях, або ж заготовляються під час рубок формування і оздоровлення лісів - легально, екологічно та без шкоди для лісу.

Ціни залежать від висоти, породи та типу деревця - від 150 до 678 грн.

Також на деяких ярмарках доступні ялинки у горщиках, середня вартість - 660 грн. Після свят можна висадити на подвір’ї чи в саду. Такий варіант обирають все більше сімей, адже це екологічне альтернативне рішення.

Нагадаємо, Координаційний штаб організовує та запрошує дітей полонених та зниклих безвісти Захисників на новорічне свято з цікавою програмою, конкурсами та новорічними подарунками. Про це інформують у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Embedded thumbnail for Де вінничани зможуть цього року придбати новорічні ялинки

Читайте також

Поетичні читання та випуск мовного клубу у Вінницькому терцентрі відзначили День Української Державності
У Вінницькому терцентрі відзначили День Української Державності
Детальніше
У Вінниці чоловіка судили за крадіжку та незаконну порубку дубів
У Вінниці чоловіка судили за крадіжку та незаконну порубку дубів
Детальніше
 Повалені дерева та пошкоджений дах на Вінниччині ліквідували наслідки шквального вітру
Повалені дерева та пошкоджений дах: на Вінниччині ліквідували наслідки шквального вітру
Детальніше
«Укрзалізниця» заплатить 3 мільйони за вирубку двохсот столітніх дубів на Вінниччині
«Укрзалізниця» заплатить 3 мільйони за те, що не вберегла від вирубки столітні вінницькі дуби
Детальніше
Основний Закон захищає мужність воїнів у День Конституції Вінниця вшанувала Героїв
Основний Закон захищає мужність воїнів: у День Конституції Вінниця вшанувала Героїв
Детальніше
«Вікно у ліс» на Вінниччині у Гайсинському надлісництві відкрили літній сезон для дітей
«Вікно у ліс» на Вінниччині: у Гайсинському надлісництві відкрили літній сезон для дітей
Детальніше