Де триватимуть ремонти на комунальних мережах Вінниці 24 листопада
У понеділок, 24 листопада, ситуація в енергосистемі країни залишається складною. Застосування погодинних обмежень використання електроенергії триває. Наразі на Вінниччині очікується до трьох черг відключень.
Про це повідомляють у відділі оперативного реагування «Цілодобова варта».
Водночас за інформацією служби, комунальні підрозділи Вінниці продовжують працювати злагоджено. Громадський транспорт вийшов на маршрути за графіком, шляховики та двірники дбають про прибирання територій. Також у центрі уваги перебувають заходи з підвищення якості та стабільності надання послуг.
Водопостачання
Бригади «Вінницяоблводоканал» лагодитимуть водогони за такими адресами:
- перехрестя вул. В. Порика – просп. Космонавтів;
- вул. Князя Володимира, 27.
Водопостачання відновлять одразу по завершенні робіт.
Електромережі
У «Вінницьких міських електромережах» попереджають про тимчасові відключення світла на таких вулицях:
- вул. Є. Коновальця,
- вул. Кармелюка,
- вул. Г. Сковороди,
- вул. В. Городецького,
- вул. Князів Коріатовичів, 68-88, 9-83,
- вул. В. Федорова,
- вул. та проїзд Генерала Безручка,
- 1-й пров. Одеський,
- вул. та провулки Т. Яблонської,
- вул. Новоселівська.
Причина – планові заходи на мережах.
Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60.
Нагадаємо, департамент житлового господарства Вінницької міської ради на умовах співфінансування з мешканцями розпочав капітальний ремонт стиків багатоповерхівки на вулиці 600-річчя, 20. Виконання робіт дозволить зменшити вологість в помешканнях і втрати тепла.





