Де і коли у Вінниці безкоштовно вакцинують домашніх тварин від сказу

Де і коли у Вінниці безкоштовно вакцинують домашніх тварин від сказу

16:20 08.04.2024

У Вінниці посилюють заходи щодо боротьби зі сказом. Зокрема, розробили графік щеплень домашніх тварин у квартальних комітетах міста. Їх здійснює виїзна бригада з вакцинації Вінницької міської державної лікарні ветеринарної медицини.

Графік щеплень, розроблений квартальними комітетами Асоціації органів самоорганізації населення Вінниці.

  • 9 квітня – з 10:00 до 16:00 квартальні комітети «Лівобережний» і «Царина», виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою вул. Синьоводська, 138 (Центр матері та дитини)
  • 13 квітня – з 10:00 до 14:00 квартальний комітет «Добробут», виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою пл. Шкільна, 1
  • 18 квітня – з 10:00 до 14:00 квартальний комітет «Тяжилів» виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою вул. Лугова, 1
  • 20 квітня – з 10:00 до 13:00 квартальний комітет «Тяжилів» виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою Л. Лук’яненка, 33 (біля магазину «Мрія»)

Графік щеплень доповнюватимуть що два тижні. За оновленнями слідкуйте на Facebook-сторінці Асоціація органів самоорганізації населення Вінниці.

6 та 7 квітня вже провели вакцинацію домашніх тварин у квартальному комітеті «Сабарів». Щепили близько 250 тварин. Вже вакцинували й понад 500 домашніх тварин у мікрорайоні Бучми.

Де і коли у Вінниці безкоштовно вакцинують домашніх тварин від сказу

Вакцинацію домашніх тварин наразі проводять безкоштовно. Виїзна бригада складається з двох фахівців, які щеплюють тварин вакциною «Рабістар».

Додамо, що профілактичне щеплення тварин від сказу потрібно робити раз на рік.

Нагадаємо, у Вінниці в мікрорайоні Бучми наклали карантинні обмеження і продовжують вакцинувати домашніх та безпритульних тварин, аби запобігати розповсюдженню сказу. Мобільна бригада працює в центрі мікрорайону і на виїзді до тих господарств, де є коти та собаки, а власники фізично не можуть їх привести.

Читайте також

Де у приватному секторі Вінниці бригади ветеринарів щеплять домашніх тварин від сказу
Детальніше
Протягом двох тижнів у Вінниці можна безкоштовно обстежити шкіру на новоутворення
Детальніше
У Вінниці відкрили новітній центр сімейної медицини "Medsun"
Детальніше
У Вінниці та області триває імунізація диких тварин проти сказу
Детальніше
У Літинській громаді пожежники врятували з палаючої будівлі двох кошенят
Детальніше
Квадрат за квадратом: як собаки-сапери розміновують українські землі
Детальніше