COVID-19: у Вінниці понад 70 тис. громадян завершили повний курс вакцинації

COVID-19: у Вінниці понад 70 тис. громадян завершили повний курс вакцинації

14:05 18.10.2021

На сьогодні двома дозами антиковідних вакцин імунізувались 70116 вінничан, це майже 24% від дорослого населення громади. А тих, хто зробив принаймні одне щеплення або уже завершив повний курс вакцинації, – майже 30% (86057 містян). 

Впродовж чотирьох вихідних імунізувалось 2254 вінничанина. В Центрах вакцинації щепились 653 людини, в пунктах щеплень при ЦПМСД – 1601.

Нині наше місто поки ще продовжує перебувати у “жовтій” карантинній зоні. І я думаю, це великою мірою тому, що за останні місяці багато жителів нашої громади відповідально підійшли до питання вакцинації. Я наголошую, що лише імунізація може вберегти від важкого перебігу цієї страшної хвороби, тому зволікати з щепленнями не можна. І наведу красномовний приклад: зараз у реанімаціях міської клінічної лікарні №1 та Вінницької багатопрофільної лікарні, які приймають хворих на гостру респіраторну хворобу Covid-19, перебуває 28 вінничан, і всі вони нещеплені. А в реанімаціях, як відомо, перебувають найважчі хворі. Станом на 18 жовтня завантаженість ліжкового фонду цих ковідних закладів складає 73%. Задіяли 289 з 395 кисневих точок, - розповідає директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Від Covid-19 у Вінниці можна вакцинуватися щодня у пунктах щеплень при ЦПМСД та Центрах масової вакцинації населення. Щоб отримати інформацію про роботу центрів, необхідно перейти за посиланням.

Нині доступні такі вакцини: AstraZeneca, Coronavac, Comirnaty (Pfizer).

19 жовтня о 12:00 у Вінниці відбудеться перший розіграш призів в рамках акції “Вакцинуйся. Збережи життя”. Перші 30 призів розіграють серед вінничан, які долучились до акції. Реєстрація учасників для першого розіграшу завершилась 17 жовтня.

Наступний розіграш відбудеться 15 листопада. Стати учасником акції можуть вінничани, які пройшли повний курс вакцинації від Covid-19 та зареєструвались на сайті Вінницької міської ради на сторінці “Вакцинуйся. Збережи життя”. Акція триватиме до кінця року.

Нагадаємо, У Вінниці зробити щеплення можна і у будні, і в вихідні.

Читайте також

Де у приватному секторі Вінниці бригади ветеринарів щеплять домашніх тварин від сказу
Детальніше
У Вінниці та області триває імунізація диких тварин проти сказу
Детальніше
Де і коли вінничани можуть безкоштовно вакцинувати від сказу домашніх тварин
Детальніше
Всесвітній тиждень імунізації триває - у Немирів приїздив “вакцинобус”
Детальніше
Медмістечко у центрі Вінниці
Детальніше
Сорок вінничан отримали щеплення проти дифтерії та правця
Детальніше