COVID-19 Івано-Франківськ - “червоний” рівень, Вінниця тримається в “помаранчевому”

COVID-19: Івано-Франківськ - “червоний” рівень, Вінниця тримається в “помаранчевому”

15:34 24.01.2022
163

У Івано-Франківській області України з понеділка, 24 січня, почали діяти обмеження червоного рівня епідемічної небезпеки через сплеск захворювань на коронавірусну хворобу. Вінниччина й досі тримається у межах помаранчевого рівня.

Відповідне рішення ухвалили під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій минулої п'ятниці, 21 січня, передає пресслужба міністерства охорони здоров'я України.

За даними міністерства, в Івано-Франківській області за останню добу виявлено майже 1,8 тисячі нових випадків коронавірусної хвороби.

Після новорічних свят ситуація з поширенням захворюваності на COVID-19 погіршилася…Тож прийнято рішення про встановлення в регіоні "червоного" рівня епіднебезпеки. Необхідно посилювати протиепідемічні заходи та нарощувати темпи вакцинації, - зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Перебування регіону в "червоній" зоні передбачає заборону роботи закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків і магазинів, а також проведення масових заходів. Обмеження не поширюються лише на ті заклади, де всі працівники та відвідувачі повністю вакциновані від коронавірусу.

У "помаранчевій" зоні адаптивного карантину через поширення коронавірусу в Україні станом на понеділок перебуває дев'ять областей. Це Вінницька, Житомирська, Львівська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області. Київ та решта регіонів - "жовті".

Нагадаємо, завантаженість ліжкового фонду лікарень Вінницької міської територіальної громади, де надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірус, станом на 17 січня складає 53%. Усі пацієнти – киснезалежні та здебільшого не вакциновані. Нині реанімаційні відділення вінницьких “ковідних” лікарень завантажені на 50%. 

Читайте також

У Вінниці щеплення від ковіду можна зробити у п'яти центрах первинної допомоги
У Вінниці щепитись від ковіду можна у п'яти центрах первинної допомоги
Детальніше
У Вінниці безкоштовно проводять діагностику ефективності підтримуючої терапії
У Вінниці безкоштовно проводять діагностику ефективності підтримуючої терапії
Детальніше
Лікарі у Вінниці видають рецепти за програмою Доступні ліки
Лікарі у Вінниці видають рецепти за програмою "Доступні ліки"
Детальніше
За час війни з Вінниччини на лікування до Європи відправили 18 хворих
За час війни з Вінниччини на лікування до Європи відправили 18 хворих
Детальніше
Після закінчення терміну дії СOVID-сертифікати з Дії зникати не будуть
Після закінчення терміну дії СOVID-сертифікати з "Дії" зникати не будуть
Детальніше
Одна з вінницьких лікарень отримала вкрай необхідну апаратуру для пересадки шкіри
Одна з вінницьких лікарень отримала вкрай необхідну апаратуру для пересадки шкіри
Детальніше