Цьогоріч у Вінниці планують відремонтувати мережі на 11 прибудинкових територіях

Цьогоріч у Вінниці планують відремонтувати мережі на 11 прибудинкових територіях

09:37 16.06.2021
32

У Вінниці вже не один рік комплексно підходять до ремонту дворів багатоповерхівок. В першу чергу на прибудинкових територіях міняють підземні комунікації, які в незадовільному стані. Такі роботи цьогоріч уже завершили на двох об’єктах, а ще на трьох вони тривають. 

Зокрема, замінили 293 метри мереж водопроводу, каналізації та 50 метрів мереж теплопостачання у двотрубному обчисленні на прибудинковій території по вул. Гоголя, 6а та пров. Комунальний, 5. Ще 23 метри теплових мереж у двотрубному обчисленні реконструювали по просп. Космонавтів, 41. 

Наразі триває реконструкція мережі водопроводу та каналізації на прибудинковій території по вул. В.Порика, 3. На цій ділянці планують прокласти 297 м мереж, з яких більша частина (180 м) вже замінені.

Також замінюють мережі теплопостачання і біля будинку по вул. Соборній, 91. Тут планують замінити 65 м мереж в двотрубному прокладанні, уже роботи розпочато. 

Разом з цим, розпочато роботи по заміні мереж водопроводу, каналізації, а згодом розпочнеться заміна і мереж теплопостачання до житлового будинку по вул. Стельмаха, 53. Незабаром планується розпочати реконструкцію мережі теплопостачання до житлового будинку по вул. Стельмаха, 17, - розповів директор департаменту міського господарства Віталій Місецький.

Загалом у цьому році планують реконструювати інженерні мережі на одинадцяти прибудинкових територіях. Після чого в рамках продовження робіт з капітального ремонту цих дворів можна буде перейти до наступного етапу – асфальтування територій та інших робіт з благоустрою.

Цьогоріч у Вінниці планують відремонтувати мережі на 11 прибудинкових територіях

Нагадаємо, На Вишеньці та у середмісті Вінниці капітально ремонтують двори багатоповерхівок

Читайте також
У Чернівцях вперше за півсторіччя відремонтують міст
Детальніше
З 26 липня на ділянках двох вінницьких вулиць тимчасово обмежать рух пішоходів
Детальніше
У Вінниці замінюють труби централізованого теплопостачання
Детальніше
Сергій Моргунов: "Стартує реконструкція 23-ї гімназії"
Детальніше
На вул. Келецькій у Вінниці замінюють понад 400 метрів тепломережі
Детальніше
Двори вінницьких висоток капітально ремонтують
Детальніше