Чергова новобудова у середмісті Вінниці з газом — здійснили перший пуск

Чергова новобудова у середмісті Вінниці з газом — здійснили перший пуск

14:07 29.07.2024

Вінницька філія «Газмережі» здійснила перший пуск газу в багатоквартирному будинку у середмісті Вінниці.

Про це 29 липня інформує вінницька філія "Газмережі".

Фахівці компанії перевірили систему газопостачання висотки на герметичність та здійснили подачу газу в будинок і кожну квартиру. На разі газова мережа будинку повністю готова до експлуатації, - йдеться у повідомленні.

Тепер власники понад 120 нових квартир зможуть оцінити комфорт та зручність, яке дає природний газ в оселі. Вони використовуватимуть блакитне паливо комплексно: для приготування їжі, підігріву води та індивідуального опалення. 

Чергова новобудова у середмісті Вінниці з газом — здійснили перший пуск

Нагадаємо, Вінницька філія “Газмережі” закликає обмежити споживання газу в окремих населених пунктах Калинівської та Іванівської громад. Про це інформує пресслужба компанії.

Читайте також

Чотири села на Вінниччині можуть залишитися без газу 23 червня
Чотири села на Вінниччині можуть залишитися без газу 23 червня
Детальніше
У передмісті Вінниці модернізували газові мережі для 404 домогосподарств
У передмісті Вінниці модернізували газові мережі для 404 домогосподарств
Детальніше
Плановий ремонт мереж у Ворошилівці тимчасово зупинять подачу газу
Плановий ремонт мереж: у Ворошилівці тимчасово зупинять подачу газу
Детальніше
Всі міські сервіси в одному телефоні у Вінниці запрацював додаток MISTO
Всі міські сервіси в одному телефоні: у Вінниці запрацював додаток MISTO
Детальніше
Безпека газу в будинках на Вінниччині перевірять понад 1700 багатоповерхівок
Безпека газу в будинках: на Вінниччині перевірять понад 1700 багатоповерхівок
Детальніше
Вода в газопроводі у Вінниці на 600-річчя ліквідовували наслідки аварійної ситуації
Вода в газопроводі: у Вінниці на 600-річчя ліквідовували наслідки аварійної ситуації
Детальніше