Боротьба з ожеледицею вінницькі комунальники працюють з 2 години ночі

Боротьба з ожеледицею: вінницькі комунальники працюють з 2 години ночі

12:24 18.01.2024

З ночі у Вінниці пішов дощ і при мінусовій температурі почав утворюватися лід на поверхні. Щоб не допустити ожеледиці з другої години ночі у Вінниці активно працює комунальна техніка. 

Працівники КП “Вінницьке шляхове управління” розчищають сніг та посипають дороги протиожеледними засобами, щоб муніципальний транспорт вчасно вийшов на лінії і вінничани могли пересуватися містом у своїх справах – на роботу, в садочки, школи, університети тощо.

Як розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Семенюк, завдяки злагодженій роботі комунальних працівників, весь транспорт – трамваї, тролейбуси, муніципальні автобуси та маршрутні таксі можуть без проблем їздити дорогами громади.

До ранку снігоприбиральна техніка встигла зробити кілька об’їздів містом, прибираючи сніг та обробляючи автошляхи протиожеледними засобами. Триває робота і на тротуарах міста, де пішоходи мають почуватися комфортно. Ми просимо водіїв без зайвої потреби не користуватися приватними авто, надаючи перевагу громадському транспорту. І також просимо не залишати автівки на узбіччях та інших невстановлених місцях для паркування, щоб не перешкоджати роботі комунальної техніки, – наголосив Юрій Семенюк.

Загалом до роботи з прибирання задіяні 22 одиниці спецавтівок та 113 людей. Триває прибирання на вулицях приватного сектору і старостинських округів Вінницької громади.

Тим часом комунальники наводять лад і у дворах багатоповерхівок. 

Як повідомили в департаменті житлового господарства міськради, на прибудинкові території двірники вийшли близько шостої години ранку. Загалом, у дворах працює понад 250 працівників з комплексного прибирання управлінських компаній міста. Вони посипають протиожеледною сумішшю виходи з під'їздів, тротуари, доріжки, а також території контейнерних майданчиків. За потреби, на дворових територіях, проводиться розчистка залишків талого снігу.

Нагадаємо, критична інфраструктура Вінниці продовжує працювати стабільно. На постійному контролі міської команди залишаються заходи з утримання доріг у належному стані.

Читайте також

Де лагодять водогони та електромережі у Вінниці 19 червня
Детальніше
У Вінницькому районі без газопостачання залишиться село Очеретні
Детальніше
Де будуть проводити роботи на комунальних мережах Вінниці 14 червня
Детальніше
У Вінниці триває толока на території оздоровчого табору
Детальніше
Комунальні служби разом з рятувальниками ліквідували наслідки негоди у Вінниці
Детальніше
Вінницькі газовики з початку року відпрацювали 7200 аварійних викликів
Детальніше