Більше 4-х сотень юних вінничан отримали стипендії Вінницької міської ради

Більше 4-х сотень юних вінничан отримали стипендії Вінницької міської ради

09:46 31.12.2020

Цього року за підсумками І семестру у Вінниці нарахували 413 стипендіатів Вінницької міської ради. Це талановиті учні, студенти, юні спортсмени та митці – переможці конкурсів, фестивалів, турнірів та олімпіад.

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Завжди відчуваю гордість за вінницьку молодь. На жаль, цього року ми не змогли зустрітись, як зазвичай, напередодні новорічних свят. Але кожен отримав свою стипендію через навчальні заклади. Друзі, вітаю вас із завершенням навчального семестру! Ви молодці! Веселих свят!, - написав очільник Вінниці.

Більше 4-х сотень юних вінничан отримали стипендії Вінницької міської ради

Сергій Моргунов також нагадав, що традиція підтримувати обдаровану молодь зберігається у нашому місті уже 27 років поспіль.

Нагадаємо, Діти, які показали хороші результати в навчанні, отримають стипендії

Читайте також

Освіта без бар’єрів громади Вінниччини отримали ще одну партію інклюзивних автобусів
Освіта без бар’єрів: громади Вінниччини отримали ще одну партію інклюзивних автобусів
Детальніше
Спортивний азарт та запеклі фінали хто став кращим гандболістом Вінниці у лізі «Пліч-о-пліч»
Спортивний азарт та запеклі фінали: хто став кращим гандболістом Вінниці у лізі «Пліч-о-пліч»
Детальніше
Дитячі пісні проти самотності: зворушливий візит ліцеїстів та волонтерів до будинку самотніх стареньких
«У нас на день стало світліше»: юні вінничани розчулили до сліз дідусів та бабусь у Браїлові
Детальніше
Вінниця та шведський Гельсінгборг стали містами-побратимами що це дасть громаді
Вінниця та шведський Гельсінгборг стали містами-побратимами: що це дасть громаді
Детальніше
Кінологи, вибухотехніки й спецспорядження вінницькі ліцеїсти опановували правила виживання
Кінологи, вибухотехніки й спецспорядження: вінницькі ліцеїсти опановували правила виживання
Детальніше
Енергетичний щит для лікарень та ЖКГ: як 32 німецькі генератори рятуватимуть Вінницю під час блекаутів
Енергетичний щит для лікарень та ЖКГ: як 32 німецькі генератори рятуватимуть Вінницю під час блекаутів
Детальніше