Бібліотекарі запустили проєкт з популяризації патріотичної поезії

Бібліотекарі у Вінниці започаткували онлайн-проєкт з популяризації патріотичної поезії

19:11 16.03.2022

З початку війни російських окупантів проти України Вінницька міська централізована бібліотечна система тимчасово не надає послуги у книгозбірнях. Однак бібліотекарі продовжують працювати і започаткували онлайн-проєкт #Рідне_слово_наша_зброя. Також вони допомагають переселенцям, плетуть маскувальні сітки, підтримують загальноукраїнські патріотичні проєкти.

Працівники вінницьких бібліотек активно запрошують маленьких вінничан долучатись до загальноукраїнського флешмобу #дякую ЗСУ #пишаюся ЗСУ та публікують малюнки дітей на фейсбук-сторінках своїх закладів. Як зазначають бібліотекарі - вже багато робіт зігрівають серця наших військових.

Колектив Вінницької міської централізованої бібліотечної системи створив онлайн-проєкт з популяризації патріотичної поезії. У його рамках на фейсбук-сторінках бібліотек публікують вірші, висвітлюють позицію українських та іноземних письменників про війну путінських окупантів проти народу України, - каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Колектив міської централізованої бібліотечної системи також активно долучається до збору гуманітарної допомоги (одягу, ліків, продуктів харчування). Виготовляють маскувальні сітки, сортують допомогу у волонтерських центрах, а також допомагають переселенцям.

Нагадаємо, за умов воєнного часу у Вінниці бібліотека імені Тімірязєва знову відкрила свої двері для відвідувачів.

Читайте також

Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше
Вінницька громада передала ще 200 FPV-дронів нацгвардійцям та прикордонникам
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше