«Батл волонтерів» що за змагання провели у Вінниці

«Батл волонтерів»: що за змагання провели у Вінниці?

16:49 17.08.2022

Вчора, 16 серпня, в молодіжному центрі "Квадрат" відбувся батл між дівчатами та хлопцями, який мав на меті зруйнувати ґендерні стереотипи та переключити молодь на хвилю активу. Організували дозвілля працівники відділу молодіжної політики Вінницької міськради та Вінницька Молодіжна Рада.

Під час змагань, хлопці та дівчата мали можливість пригадати славнозвісні українські композиції, випробувати свою обізнаність під час бліц-раунду та конкурсу "Хто Я?", обмінятися побутовими ролями й ближче познайомитися один з одним. Гра була непередбачувана та сповнена щирих емоцій учасників.

Цей захід ми організували саме для волонтерів, які наразі допомагають проводити благодійну роботу у місті. Ця молодь плете сітки, розвантажує гуманітарну допомогу та організовує майстер-класи для переселенців. Ми хотіли на якийсь час відволікти хлопців та дівчат від щоденної роботи та подарувати позивні емоції, - каже начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міськради Юлія Мончак.

«Батл волонтерів»: що за змагання провели у Вінниці?

Перемогу здобула команда хлопців, які продемонстрували свою стійкість та витривалість. Після завершення змагань команди отримали солодкі подарунки від відділу молодіжної політики Вінницької міської ради.

Що кажуть учасники

Учасник змагань Богдан зауважив, що ні на хвилинку не пошкодував, що взяв участь у заході. 

Я був вражений тим, як круто проявили себе дівчата, особливо у раунді де забивали цвяхи. Дякую організаторам за вечір емоцій, за якими ми так скучили, - додав він.

Нагадаємо, вдвадцяте Вінницький національний технічний університет провів Міжнародний конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки. Вінницький національний технічний університет проводить щороку відразу три конкурси — основний та два бліц-конкурси. 

Читайте також

Завершився стипендіальний конкурс для молоді від "Подільської громади"
Детальніше
Благодійний ярмарок «Код нації» у центрі Вінниці влаштували маленькі волонтери
Детальніше
З черговим візитом до Вінниці приїхав німецький волонтер Гельмут Діфенбах
Детальніше
Просвітницький кінопоказ про екологію влаштувати для вінницьких школярів
Детальніше
У Вінниці реалізують 10 учнівських ініціатив у межах проєкту Ековектор-2024
Детальніше
На міжнародному конкурсі мистецтв юні жмеринчани вибороли десяток нагород
Детальніше