Банкам заборонили обслуговувати росіян та білорусів

Банкам заборонили обслуговувати росіян та білорусів

08:58 25.02.2022

Національний банк заборонив банкам здійснювати валютні операції, учасниками яких є росіяни та білоруси, та з використанням російських та білоруських рублів.

Про це повідомила пресслужба регулятора.

Заборонено уповноваженим установам здійснювати будь-які валютні операції: з використанням російських рублів та білоруських рублів; учасником яких є юридична або фізична особа, яка має місцезнаходження в Російській Федерації або в Республіці Білорусь, - йдеться у повідомленні.

Також НБУ зафіксував курс гривні до іноземних валют на рівнях, на яких вони діяли 24 лютого 2022 року.

Нагадаємо, у зв’язку з воєнним станом, чоловіків-громадян України, віком від 18 до 60 років не будуть випускати за межі нашої держави.

Читайте також

П'ятий опалювальний сезон війни як готуються Україна і Вінниччина
П'ятий опалювальний сезон війни: як готуються Україна і Вінниччина
Детальніше
Чотири роки чекали і вимолили воїн морської піхоти повернувся з полону на Вінниччину
Чотири роки чекали і вимолили: воїн морської піхоти повернувся з полону на Вінниччину
Детальніше
Уламок снаряда застряг у документах: вінницькі міграційники розповіли як паспорт врятував життя бійця
Уламок снаряда застряг у документах: вінницькі міграційники розповіли як паспорт врятував життя бійця
Детальніше
Націоналізували, розслідували, стягнули мільйони податкова сага вінницького підприємства
Націоналізували, розслідували, стягнули мільйони: податкова сага вінницького підприємства
Детальніше
Трагедія в небі над Хмельниччиною бомбардувальник розбився, пілоти не вижили
Трагедія в небі над Хмельниччиною: бомбардувальник розбився, пілоти не вижили
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше