Автопарк вінницьких рятувальників поповнили п’ять авто від литовських меценатів
Автопарк вінницьких рятувальників поповнили п’ять авто. Таку гуманітарну допомогу особовому складу передали меценати з Литовської Республіки.
Про це 3 листопада інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
Це вже другий транш підтримки для надзвичайників нашої області, наданий за сприяння директора Фонду підтримки громадських ініціатив Альгірдаса Аушри, - йдеться у повідомленні.
Отримані транспортні засоби найближчим часом дообладнають відповідно до вимог та перенаправлять у підрозділи ДСНС області.

Начальник обласного рятувального відомства Максим Крутінь подякував литовським партнерам за плідну співпрацю та висловив сподівання на її подальше продовження, підкресливши важливість зміцнення матеріально-технічної бази гарнізону для підвищення рівня безпеки в регіоні.
Нагадаємо, три потужних генератори від міста побратима Паневежиса прибули до Вінниці, аби забезпечувати заклади освіти нашого міста електроенергією під час відключень світла та можливих блекаутів. Один із генераторів одразу доправили до гуртожитку училища №11.





