Ароматизовані мішечки для військових вінничанка виготовляє арома подушечки з лавандою для фронту

Ароматизовані мішечки для військових: вінничанка виготовляє арома подушечки з лавандою для фронту

16:19 31.08.2024

Вінничанка Наталя Нікітіна перетворила власну квартиру на міні-цех з виготовлення ароматизованих подушечок для українських захисників. Їх передають і в госпіталі, де лікуються поранені оборонці, і на фронт.

Всередину кладуть лаванду, мелісу та м’яту. Квіти збирають самостійно на лавандовому полі поблизу Вінниці. Процес створення такого “заспокійливого” не складний. Найбільше часу займає підготовка. Бо ж спочатку потрібно висушити запашні квіти та трави.

Мішечки шиють самостійно. Замовлення на них надходять постійно, ще й з різних міст України. Відправляють такі ароматні “заспокійливі” не тільки в госпіталі, а й на фронт.

Захисникам такі мішечки дуже подобаються, адже аромати лаванди, меліси та м’яти допомагають розслабитись, налагодити сон та зняти стрес. Військові дуже чекають на такий подарунок, кажуть волонтерки. 

Нагадаємо, нервова система є важливою частиною нашого організму, яка відповідає за передачу сигналів і контроль багатьох функцій. Вона реагує на стрес, агресію та різні подразники, і з неймовірною точністю регулює функції організму.

Embedded thumbnail for Ароматизовані мішечки для військових: вінничанка виготовляє арома подушечки з лавандою для фронту

Читайте також

Броня для захисниць та мистецтво єдності 15 травня Вінниця почує жіночі голоси
Броня для захисниць та мистецтво єдності: 15 травня Вінниця почує жіночі голоси
Детальніше
У Калинівській громаді вшанували пам’ять двох захисників, які віддали життя за волю України
У Калинівській громаді вшанували пам’ять двох захисників, які віддали життя за волю України
Детальніше
Вінниця прощається з 37-річним захисником, який будував мрії та боронив Україну
Вінниця прощається з 37-річним захисником, який будував мрії та боронив Україну
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
У двох громадах Вінниччини фахівці Коордштабу провели виїзні консультації для родин захисників
У двох громадах Вінниччини фахівці Коордштабу провели виїзні консультації для родин захисників
Детальніше
«Не думав, що мені прийдеться так» сповідь вінничан, яких годує соціальний патруль
Гаряча їжа та підтримка: як у Вінниці рятують людей, які опинилися на межі виживання
Детальніше