Активна у 98 років і має гострий зір історія легендарної вінницької розвідниці Ольги Твердохлєбової

Активна у 98 років і має гострий зір: історія легендарної вінницької розвідниці Ольги Твердохлєбової

20:24 08.05.2023

У свої 98 років жінка має 100% зір, напам’ять читає твори Шевченка та щодня як ритуал, робить гімнастику. Ольга Твердохлєбова – колишня розвідниця, полковник у відставці, одна з тих, хто у 1943−1944 роках передавав цінні розвіддані з тилу ворога на території окупованої Польщі. А ще – вона одна з тих, завдяки кому німцям не вдалося втілити свій диявольський план підриву значної частини міста Кракова.

Коли росія напала на Україну, ветеран Другої Світової зателефонувала до військкомату, аби записатися до лав Збройних сил України. Ольга Твердохлєбова каже, сама б придушила кремлівського диктатора при зустрічі, якби знала, що той дасть наказ вбивати українців.

Який секрет довголіття?

Нагадаємо, "Ворошиловський стрілок", полковниця-розвідниця, ветеранка Другої світової Ольга Твердохлєбова у свої 98 років готова йти на фронт боронити Україну від ворога.

Embedded thumbnail for Активна у 98 років і має гострий зір: історія легендарної вінницької розвідниці Ольги Твердохлєбової

Читайте також

Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Президент призначив Михайла Драпатого новим головнокомандувачем ЗСУ
Президент призначить Михайла Драпатого новим головнокомандувачем ЗСУ
Детальніше
Майже рік вважався зниклим безвісти підтверджено загибель воїна з Іллінецької громади
Майже рік вважався зниклим безвісти: підтверджено загибель воїна з Іллінецької громади
Детальніше
Немирів прощатиметься з воїном-ахисником Ярославом Коломійцем
З воїном-захисником Ярославом Коломійцем прощатимуться у Немирові
Детальніше
Липовецька громада поховала прикордонника Андрія Превара
Липовецька громада поховала прикордонника Андрія Превара
Детальніше
Уродженець Вінниці, полковник поліції Максим Мовчан загинув на розмінуванні Харківщини
Уродженець Вінниці, полковник поліції Максим Мовчан загинув на розмінуванні Харківщини
Детальніше