9 травня критична інфраструктура міста працює у штатному режимі

9 травня критична інфраструктура Вінниці працює у штатному режимі

10:47 09.05.2022

Сьогодні, 9 травня, життєдіяльність міста забезпечується повністю. Комунальні служби піклуються про благоустрій територій, муніципальний транспорт курсує за графіком, а вінничани отримують усі послуги ЖКГ. Водночас на мережах працюють ремонтні бригади над усуненням наслідків пошкоджень.

Про це повідомила начальниця відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Антоніна Іващук.

Працівники "Вінницьких міських електромереж" виконуватимуть плановий ремонт двох трансформаторних підстанцій. У зв’язку з чим на вулицях Євгенія Пікуса, Батозька, Янгеля та вулицях Володимира Винниченка, Шмідта, Антоновича можливі тимчасові відключення світла, - повідомила Антоніна Іващук.

Також бригади будуть лагодити повітряні лінії на вулицях Миколи Ващука, Келецька, Воїнів Інтернаціоналістів, Немирівське шосе, Олени Пчілки, Форпостна та Залізнична, 1-й проїзд Чехова.

Щодо "Вінницяоблводоканал", то його працівники сьогодні ліквідовують наслідки витоку у зовнішній мережі на вулицях Левка Лук’яненка, 172 та Миколи Оводова, 89. Послугу з водопостачання буде відновлено відразу по завершенні робіт, - додала Антоніна Іващук.

А у "Вінницяміськтеплоенерго" повідомляють про ремонтні роботи на вулиці Майбороди. Наразі тут гарячої води немає у будинках № 9 та 15.

Зателефонувати до "Цілодобової варти" вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Нагадаємо, у дворах вінницьких висоток відремонтували майже півсотні ігрових майданчиків. Такі роботи проводять щороку на початку весни.

Читайте також

Де проводять планові ремонтні роботи на комунальних мережах Вінниці 24 червня
Детальніше
Зменшити втрати та заощадити кошти: вінничан просять ощадно використовувати воду
Детальніше
Де у Вінниці не буде води та світла в п'ятницю, 21 червня
Детальніше
Потужну сонячну електростанцію встановили на підприємстві, що виготовляє фруктову продукцію
Детальніше
20 червня критична інфраструктура Вінниці працює у штатному режимі
Детальніше
Українцям варто готуватись до затяжних відключень електроенергії
Детальніше