50 нових бізнесів за два роки як Вінницько-Хутірський округ став інвестиційно привабливим

50 нових бізнесів за два роки: як Вінницько-Хутірський округ став інвестиційно привабливим

19:54 23.01.2025

У Вінницько-Хутірському старостинському окрузі за два роки вдалось збільшити надходження до бюджету на 30%, зокрема завдяки сприянню розвитку бізнесу.

Округ поступово набуває статусу інвестиційно привабливого - заасфальтовані дороги, паркомісця, зручне розташування. Розвивається так, аби додати комфорту місцевим мешканцям і створити робочі місця поруч із домом. Незмінними залишаються пріоритети Безпека та оборона стійкість і турбота, які показали свою ефективність в умовах війни.

Лише за останні два роки на території округу відкрилось понад 50 бізнесів, які створили понад чотири сотні робочих місць. Місцева влада співпрацює з національними партнерами та дає майданчики локальному бізнесу, що у підсумку, зміцнює економіку та наповнює бюджет. Бізнес не лише оселяється у раніше зведених будівлях, а й будує нові.

Вінницько-хутірський округ найбільший в Україні, тут проживає майже 15 тисяч людей, які потребують і отримують послуги такі ж як і у місті.

Тут розвивається виробництво, торгівля, сфера обслуговування, логістика. Розвивається і агропромисловий сектор, минулого року тут зареєстрували фермерське господарство, три нових пасіки, на території округу провели перший регіональний сільськогосподарський ярмарок Вінницької територіальної громади, який відвідали понад 10 тисяч людей та придбали майже 300 тонн продукції.

Нагадаємо, «Безбар’єрність» – слово, яке, зазвичай, асоціюється з великими містами. Однак на Вінницьких Хуторах дотримуються зовсім іншої думки: «Безбар’єрність – це коли зручно всім без винятку!» 

Embedded thumbnail for 50 нових бізнесів за два роки: як Вінницько-Хутірський округ став інвестиційно привабливим

Читайте також

Підприємець жив у Вінниці, але продовжував торгувати з окупантами
Підприємець жив у Вінниці, але продовжував торгувати з окупантами
Детальніше
Уряд зареєстрував у Вінниці новий індустрільний парк Екологічні ініціативи
Уряд зареєстрував у Вінниці новий індустріальний парк "Екологічні ініціативи"
Детальніше
У Вінниці відбулося засідання чергової сесії облради - депутати розглянули 19 питань
У Вінниці відбулося засідання чергової сесії облради - депутати розглянули 19 питань
Детальніше
Біль у спині і суглобах симптоми, які свідчать про серйозні проблеми
Біль у спині і суглобах: симптоми, які свідчать про серйозні проблеми
Детальніше
З проєктом бюджету громади ознайомили представників Вінницяміськтеплоенерго та транспортної компанії
З проєктом бюджету громади ознайомили представників Вінницяміськтеплоенерго та транспортної компанії
Детальніше
У Гавришівці запрацювала оновлена мережа зовнішнього освітлення
У Гавришівці запрацювала оновлена мережа зовнішнього освітлення
Детальніше