45-тонна вантажівка протаранила автомобіль депутатки Вінницької міськради

45-тонна вантажівка протаранила автомобіль депутатки Вінницької міськради

Сьогодні 10:48

Депутатка Вінницької міської ради, керівниця Центрального регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Юлія Павлюк потрапила в дорожньо-транспортну пригоду на трасі — автомобіль, яким вона їхала разом із дитиною, отримав удар від вантажівки вагою 45 тонн. За словами посадовиці, усі учасники аварії залишилися живими.

Про це Юлія Павлюк повідомила на власній сторінці у Facebook.

Ми всі живі!!! Дякую моїм рідним і близьким за підтримку! Дякую медикам і поліції. Дякую людям, які були в цей момент поруч зі мною і моєю дитиною. Лікуємось, усе буде добре! Життя людини — найбільша цінність! Дякую Всевишньому за захист і всі збережені життя! Більше з нами немає нашого «буса», який зустрічав усіх наших Героїв. Сьогодні і «він» — Герой: прийняв на себе удар 45-тонної фури, яка наздогнала нас позаду. Дякувати Богові, головне — усі живі! — йдеться у повідомленні.

За словами Павлюк, автомобіль, яким вона їхала, було повністю знищено внаслідок зіткнення, однак завдяки оперативній допомозі медиків і поліції всі, хто перебував у салоні, вижили і зараз проходять лікування.

45-тонна вантажівка протаранила автомобіль депутатки Вінницької міськради

Посадовиця подякувала всім, хто перебував поруч у момент аварії, та закликала берегти себе, назвавши врятовані життя «другим шансом», яким не можна знехтувати.

Хто така Юлія Павлюк

45-тонна вантажівка протаранила автомобіль депутатки Вінницької міськрадиЮлія Валеріївна Павлюк (до шлюбу — Приймак) народилася 15 грудня 1984 року в Києві. Останні роки вона активно займається громадською та політичною діяльністю у Вінниці.

Серед посад та ініціатив Юлії Павлюк:

  • керівниця Центрального регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими;
  • депутатка Вінницької міської ради;
  • радниця голови Вінницької обласної ради;
  • співзасновниця Благодійного Фонду «Стратегія Відродження України».

Наразі подробиці щодо обставин ДТП, у тому числі щодо винуватця події, встановлюються.

Читайте також

У Вінниці зіткнулися мотоцикл та легковик травмувалися двоє людей
У Вінниці зіткнулися мотоцикл та легковик: травмувалися двоє людей
Детальніше
Три кросовери за 17 900 доларів вінничанин продавав авто під виглядом гуманітарки для ЗСУ
Три кросовери за 17 900 доларів: вінничанин продавав авто під виглядом гуманітарки для ЗСУ
Детальніше
У Вінниці 43-річна водійка напідпитку в'їхала у паркан
У Вінниці 43-річна водійка напідпитку в'їхала у паркан
Детальніше
З 1 липня в Україні запровадили новий стандарт пального Е10 що змінилось назавжди
З 1 липня в Україні запровадили новий стандарт пального Е10: що змінилось назавжди
Детальніше
Загорілися два автомобілі подробиці пожеж на Вінниччині за добу
Загорілися два автомобілі: подробиці пожеж у Гайсинському та Жмеринському районі
Детальніше
Вінничанина оштрафували за наркотики хоч він й виправдовувався, що просто знайшов їх на дорозі
Вінничанина оштрафували за наркотики: хоч він й виправдовувався, що просто "знайшов їх на дорозі"
Детальніше