300 коробок з продуктами до свят передали вінничанам з Польщі

300 коробок з продуктами до свят передали вінничанам з Польщі

16:57 19.12.2022

19 грудня у Вінниці почали видавати продуктові набори багатодітним вінницьким сімʼям з-поміж малозабезпечених. Гуманітарну допомогу громада отримала раніше від польського міста-побратима Кельце в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Сьогодні отримати допомогу запросили 50 таких родин, які перебувають на обліку у департаменті соціальної політики міської ради. Всього коробки з продуктами отримають понад 300 родин Вінницької міської територіальної громади.

Про це розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Упродовж цього тижня допомогу отримають понад 300 багатодітних малозабезпечених родини. У цих сімʼях від трьох і більше діток. Тобто загалом таку допомогу до різдвяно-новорічних свят отримають близько 1 300 маленьких вінничан. Ми вдячні нашому місту-побратиму Кельце та всім полякам, які відгукнулися на наше прохання і допомогли сформувати таку допомогу. У воєнний час це надзвичайно важлива підтримка вінничан, – говорить Валентина Войткова.

300 коробок з продуктами до свят передали вінничанам з Польщі

“Два міста – одне серце”. Так про дружбу між Вінницею та Кельце відгукнувся міський голова Сергій Моргунов.

Польські друзі зібрали 300 коробок зі смачними та корисними продуктами та передали їх до свят. Сьогодні подарунки з Польщі почали отримувати багатодітні родини нашого міста. Ця підтримка важлива для малозабезпечених сімей. Дякую кельчанам за розуміння наших потреб і щиру турботу, – написав у своєму акаунті Фейсбук Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

До набору входять:

  • чай,
  • кава,
  • сік,
  • солодощі,
  • джеми,
  • крупи,
  • каші,
  • борошно,
  • олія та інше.

Отримати таку допомогу сьогодні прийшла й вінничанка Оксана Войтко. У неї троє дітей. У воєнний час вважає таку допомогу надважливою.

Нам зателефонували з департаменту соціальної політики міської ради. Повідомили, що можна отримати таку допомогу. Я перебуваю у декретній відпустці. Дякую полякам за таку допомогу і нашій владі, яка підтримує діалог із нашими містами-побратимами, – додає Оксана Войтко.

300 коробок з продуктами до свят передали вінничанам з Польщі

До тих, хто може отримати такі продуктові набори – попередньо телефонують працівники департаменту соціальної політики міської ради й запрошують прийти за адресою у Вінниці - проспект Коцюбинського, 51 (колишня школа №8). Роздати допомогу всім сімʼям планують впродовж тижня.

Нагадаємо, у центрі реабілітації "Гармонія", в рамках проєкту "Разом!", збирають чергову партію гуманітарної допомоги для дітей з деокупованої Балаклії. В центрі формують спеціальні "Коробочки любові". 

Читайте також

Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
Діти вінницьких нацгвардійців напередодні Дня батька виготовили подарунки для своїх татусів
Детальніше
У травні Гуманітарний штаб передав українським захисникам 1740 FPV-дронів
Детальніше
20 «мавіків» та 20 тисяч сухих душів - чергова допомога з Вінниці для трьох військових частин
Детальніше
Відвідали музеї та театри: для діток з Вороновицької громади провели профорієнтаційний захід
Детальніше
Ще 15 «мавіків» та 80 тисяч сухих душів відправили з Вінниці військовим на фронт
Детальніше