20 «мавіків» та 20 тисяч сухих душів - чергова допомога з Вінниці для трьох військових частин

20 «мавіків» та 20 тисяч сухих душів - чергова допомога з Вінниці для трьох військових частин

20:59 13.06.2024

Безпека та оборона – пріоритетний напрям роботи Вінницької громади. Тож днями відбулась чергова передача допомоги одразу для трьох військових формувань, які обороняють українську землю від російського агресора. 

Вінницька міська рада разом з громадою та командою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу підготували для оборонців 20 квадрокоптерів DJI Mavic 3T та ще 20 тисяч сухих душів, які зручно використовувати в польових умовах.

Ви дуже багато робите доброї і гарної справи, і з часом це зерно дасть свої плоди, які будуть пожинати якщо не ми, то наші діти, внуки й правнуки. Дякуємо Вінницькій громаді та всій команді, яка сьогодні працює на благо та допомагає Збройним Силам України, – сказав один з військовослужбовців, який отримував техніку під час зустрічі.

Секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський зауважив, що команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу допомагає на постійній основі військовим, аби вони відчували підтримку. Він також подякував оборонцям за службу та розповів детальніше про підготовлену допомогу:

Передаємо нашим Захисникам сухі душі та “мавіки”, до них додаємо також інструкцію до змін частот, аби уникати РЕБу. Її відпрацювали наші айтівці разом з бізнесом. Дуже хочемо, аби все це допомогло нашим хлопцям в боротьбі з росією. Квадрокоптери – це “очі” наших військових, вони допомагають оборонцям виконувати бойові завдання, а найголовніше – зберігають їм життя. Зараз завдання кожного з нас – гуртуватися. І з першого дня повномасштабного вторгнення наша команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу допомагає військовим. Оборонці мають відчувати нашу підтримку, і не лише вони, а і їхні родини. Тому наша команда робить все, щоб військові знали, що про них пам’ятають, – сказав Павло Яблонський.

Депутат Вінницької міської ради та координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Віктор Перлов разом з колегами Ярославом Матвійчуком та Романом Андронійчуком зустрілися з оборонцями, щоб поспілкуватися та дізнатися про першочергові потреби.

20 «мавіків» та 20 тисяч сухих душів - чергова допомога з Вінниці для трьох військових частин

За словами координаторів, комунікація з військовими частинами – регулярна. Ті мають чимало запитів, на які потрібно оперативно реагувати та «закривати» їх. Тому з Вінниці на постійній основі на передову відправляється різноманітна технічна допомога: квадрокоптери, FPV-дрони, авто, тепловізори, в зимову пору для оборонців передавали хімічні грілки, а зараз, у літню спеку, актуальним запитом стали сухі душі. Такі засоби можна швидко спінити та помитися в польових умовах.

Нічні “мавіки” дуже важливі в темну пору доби, а сухі душі – це надзвичайно зручний засіб, який допомагає забезпечувати якісну гігієну при відсутності доступу до води, – додав Віктор Перлов.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення Вінниця підтримує вже 36 військових частин. Цьогоріч на основний пріоритет «Безпека та оборона» у бюджеті громади передбачили майже 1 млрд грн, а це третина коштів, які не входять до захищених статей.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022 року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів у допомозі армії (силам оборони України). Очолює штаб Володимир Гройсман.

Нагадаємо, 
 

Читайте також

Зможуть на "нулі" прийняти душ та випрати речі: захисникам передали лазне-пральний комплекс
Детальніше
Засоби РЕБ передали військовим Вінницька громада спільно з Гумштабом
Детальніше
Вінницька громада передала на фронт ще 3 «мавіки»
Детальніше
Вінницька громада передала бійцям ще 200 ударних FPV-дронів та 5 нічних Mavic 3T
Детальніше
Вінниця передала на фронт ще 50 FPV-дронів
Детальніше
До прифронтової Балаклії з Вінниці доставили потужний генератор
Детальніше