17 грудня у Вінниці відбудеться фінальний розіграш призів у рамках акції Вакцинуйся. Збережи життя

17 грудня у Вінниці відбудеться фінальний розіграш призів у рамках акції "Вакцинуйся. Збережи життя"

12:02 15.12.2021
74

У Вінниці 17 грудня пройде третій, фінальний розіграш призів у рамках загальноміської акції "Вакцинуйся. Збережи життя". Учасниками цієї акції стали всі охочі жителі громади, які пройшли повний курс вакцинації від Covid-19 та зареєструвались на сайті Вінницької міської ради на сторінці "Вакцинуйся. Збережи життя".

До акції долучились 26 905 вінничан. Третій, фінальний розіграш пройде у два етапи. Спочатку розіграють 20 телевізорів та 20 велосипедів. За них змагатимуться лише ті учасники, які не стали переможцями у попередні рази, а за суперприз – автомобіль Toyota Corolla - усі учасники акції.

Акція "Вакцинуйся. Збережи життя" стартувала у Вінниці першого вересня. Ті хто не встиг долучитись до акції, можуть до кінця дня, 15 грудня, зареєструватись на сайті Вінницької міської ради на сторінці "Вакцинуйся. Збережи життя". Також можна звернутись із письмовою заявою до "Прозорого офісу", адміністратор прийме заяву і зареєструє в акції, — інформує Вінницька міська рада.

Як і два попередніх розіграші, третій, фінальний транслюватимуть в мережі інтернет наживо, щоб усі охочі могли подивитись прямий ефір на сторінках Вінницької міської ради та телеканалу "ВІТА" в мережі Фейсбук. Адже все повинно відбуватись прозоро. Розпочнеться фінальний розіграш 17 грудня о 12:00.

Нині до акції долучились 26 905 вінничан. Спершу, 17 грудня, будуть розіграні велосипеди та  телевізори. У цьому розіграші 60 вінничан, які вже перемогли у попередніх розіграшах, участі не братимуть. Призи розіграють лише серед тих, хто ще нічого не вигравав. Визначення потенційних переможців, як і під час двох попередніх розіграшів, відбуватиметься автоматично за допомогою міжнародного електронного сервісу шляхом жеребкування. Коли система обере 40 потенційних переможців, конкурсна комісія оголосить їх прізвища і перейдемо до розіграшу суперпризу – автомобіля Toyota Corolla. Попередньо підготуємо список усіх учасників акції для завантаження в систему, а вона автоматично визначить одного переможця, – каже заступник директора департаменту інформаційних технологій міської ради Віталій Сташко.

Перелік переможців буде оприлюднений в засобах масової інформації. Про дату та час вручення призів їм повідомлять додатково. Для участі в акції необхідно перейти за посиланням та заповнити реєстраційну форму.

Станом на 15 грудня у Вінницькій міській територіальній громаді повний курс щеплень вже пройшли 129 328 містян, це – 43,1% від дорослого населення громади. Нині першою або двома дозами щепились 150 281 (50,1%) дорослий мешканець Вінниці.

Нагадаємо, 18 листопада мер Вінниці Сергій Моргунов вручив призи 30 вінничанам, які перемогли у розіграші в рамках акції "Вакцинуйся. Збережи життя".

Embedded thumbnail for 17 грудня у Вінниці відбудеться фінальний розіграш призів у рамках акції "Вакцинуйся. Збережи життя"

Читайте також

Мер Вінниці Сергій Моргунов зробити все, щоб наступні покоління берегли пам’ять про події Голокосту
Мер Вінниці Сергій Моргунов: зробити все, щоб наступні покоління берегли пам’ять про події Голокосту
Детальніше
Військовослужбовці на Вінниччині почали вакцинуватися бустерною дозою
Військовослужбовці на Вінниччині почали вакцинуватися бустерною дозою
Детальніше
Мер Вінниці Сергій Моргунов ліцей №23 стане енергоефективним
Мер Вінниці Сергій Моргунов: ліцей №23 стане енергоефективним
Детальніше
На Вінниччині понад щеплення від поліомієліту мають отримати понад 65 тис. дітей
На Вінниччині понад щеплення від поліомієліту мають отримати понад 65 тис. дітей
Детальніше
Сергій Моргунов вінницьку молодь безкоштовно навчатимуть на поліцейських
Сергій Моргунов: вінницьку молодь безкоштовно навчатимуть на поліцейських
Детальніше
У Вінниці розпочнуть реставрацію ще однієї пам’ятки архітектури
У Вінниці розпочнуть реставрацію ще однієї пам’ятки архітектури
Детальніше