+123 за добу, двоє людей померли: статистика по COVID-19

+123 за добу, двоє людей померли: статистика по COVID-19

10:55 08.10.2020

Минулої доби COVID-19 вперше виявлено у  123 осіб, із них 55 випадків безпосередньо у мешканців Вінниці. Крім того, медики зафіксували два летальних випадки.

Одужали  4370 осіб, в тому числі 333 дитини. Наразі продовжує хворіти 2702 особи, з них — 100 дітей.

Всього в області зареєстровано 126 летальних випадків, 2 – за останню добу.

За останню добу захворіли 8 медичних працівників. Загалом з початку пандемії захворіло 624 медики, ще 213 нині лікуються.

Від початку поширення коронавірусної хвороби на Вінниччині зафіксовано 7197 випадків.

Як ми повідомляли раніше, У «ковідних» стаціонарах міста – аншлаг: розгортають нові місця

Читайте також

Пірнув і не виплив у річці на Вінниччині втопився 31-річний чоловік
Пірнув і не виплив: у річці на Вінниччині втопився 31-річний чоловік
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Коротке замикання у вінницькій квартирі спричинило пожежу, в якій загинула молода жінка
Коротке замикання у вінницькій квартирі спричинило пожежу, в якій загинула молода жінка
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше