11 квітня у Вінниці проводитимуть роботи на електромережах | ВІТА

11 квітня у Вінниці проводитимуть роботи на електромережах

11:16 11.04.2022

Відділ оперативного реагування “Цілодобова варта” продовжує працювати 24/7 і моніторити інформацію про ремонтні роботи, які виконують підприємства, що надають вінничанам житлово-комунальні послуги.

Сьогодні, 11 квітня, аварійні бригади “Вінницяобленерго” продовжать працювати на електромережах, у зв’язку з чим на деяких вулицях Вінниці можливі тимчасові відключення світла.

Начальниця відділу Антоніна Іващук розповіла.

Сьогодні структурний підрозділ обленерго “Вінницькі міські електромережі”(МЕМ) проводитимуть планові роботи на таких вулицях: Д. Нечая, Паліїв Яр, 20 Березня, пров. Бернарда Претвича, Ніщинського, Ващука, Келецька, Стельмаха, В.Винниченка, Некрасова, Короленка, Верхарна та пров. Коцюбинського”.

Також, "Вінницяміськтеплоенерго" проводить реконструкцію мережі теплопостачання по Келецькій, у зв’язку із цим в окремі будинки буде призупинено подачу гарячої води. Послугу відновлять відразу після проведення робіт.

Муніципальні служби працюють злагоджено. Комунальники за графіком прибирають місто та вивозять сміття. Громадський транспорт вчасно вийшов на маршрути та курсує містом з 7:30.

Зателефонувати до “Цілодобової варти” вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Нагадаємо, у Вінниці тривають роботи з обстеження громадських колодязів. Фахівці департаменту комунального господарства та благоустрою проводять постійний моніторинг, а також працюють із зверненнями мешканців.

Читайте також

У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
Працюють у штатному режимі - ситуація на комунальних мережах 18 липня
Детальніше
Лагодитимуть водогони та електромережі – плани «Цілодобової варти» 17 липня
Детальніше
«Цілодобова варта» проінформувала про планові заходи 16 липня
Детальніше
Де тривають планові ремонтні роботи у Вінниці 15 липня – повний перелік
Детальніше
Повітряні тривоги не впливають на роботу комунальних служб Вінниці: планові ремонтні роботи 12 липня
Детальніше