Мер Вінниці Сергій Моргунов Робота критичної інфраструктури під контролем

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Робота критичної інфраструктури під контролем"

11:26 13.03.2022

Розпочалась 18-та доба українського народного опору проти російської окупації. Минула ніч була неспокійна. З 3:25 до ранку вінничан провели в укриттях. Але, на щастя, минулось.

Про це на своєму телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначив, на ранок в будинках містян тепло, є вода і світло. Робота критичної інфраструктури під контролем. Крім того, додав, що Вінниця продовжує отримувати вантажі з допомогою і працює як потужний гуманітарний хаб.

Сьогодні по нашій лінії очікуємо чергову партію з Польщі. Продовжують працювати пункти для прийому біженців. Вже кілька днів у місті проживає до 800 українців з інших регіонів. Тисячі переселенців проходять транзитом - ночують у нас і їдуть далі. Сьогодні наше з вами завдання: зберігати спокій, працювати, укріплювати своє місто, допомагати один одному і фронту. Ми обов'язково переможемо! А поки – стоїмо, - сказав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, станом на ранок 13 березня житлово-комунальна галузь Вінниці працює стабільно. Наразі опалення та електроенергія є у всіх будинках, гаряча та холодна вода подається.