Юні вінницькі артисти здобули призові місця на конкурсі «Осінній Львів»

Юні вінницькі артисти здобули призові місця на конкурсі «Осінній Львів»

16:21 29.11.2024

Юні артисти з Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» здобули нагороди у номінації «Театральне мистецтво» на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Осінній Львів». Ця подія щороку збирає таланти з усіх куточків країни.

Як розповів викладач Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» Дмитро Канівський, «Осінній Львів» створений, щоб підтримати юні дарування, розкрити їхній творчий потенціал та надати їм платформу для професійного зростання.

Учасники змагалися у різних жанрах: вокальному, хореографічному, музичному та театральному мистецтвах тощо.

Особливістю цього конкурсу – була тепла атмосфера. Тут усе надихало творити, тому кожен учасник намагався продемонструвати всі свої таланти. Цьогорічне змагання відзначилося високим рівнем майстерності юних артистів та справжньою любов’ю до мистецтва. "Осінній Львів" ще раз підтвердив, що українська культура сповнена талановитих людей, які готові дарувати глядачам яскраві враження та емоції, – говорить викладач.

Вінничани здобули такі нагороди у номінації «Театральне мистецтво»: 

  • Першість вибороли — Анастасія Мірошниченко, Дар'я Шимчук, Анна Вишневська та колектив «Чері кідс». 
  • Друге місце посіли — Дар'я Козачишина та Софія Кудерська. 
  • Третє місце — Іванна Найда.

Професійна підготовка та любов до сцени, які виховують у своїх учнях наші викладачі, дозволяють їм впевнено демонструвати свої таланти та завойовувати серця журі та глядачів. Кожна нагорода – це результат кропіткої праці, натхнення та відданості мистецтву. Цей конкурс подарував не лише перемоги, а й незабутні емоції, новий досвід і впевненість у своїх силах. Вітаємо зірок сцени та їх наставників із заслуженими здобутками! Нехай ці перемоги стануть лише початком великого творчого шляху! – зазначає Дмитро Канівський.

Нагадаємо, у холі Вінницької міської ради експонуються роботи юних художників за результатами Всеукраїнського конкурсу пленерного малюнка «Юний імпресіоніст». Організаторами виступили департамент культури Вінницької міської ради та Вінницька дитяча художня школа.

Читайте також

Нова оселя для маленького героя як живе Ромчик, що вижив після ракетного удару по Вінниці
Нова оселя для маленького героя: як живе Ромчик, що вижив після ракетного удару по Вінниці
Детальніше
3 роки за смерть дитини від голоду прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
3 роки за смерть дитини від голоду: прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
Детальніше
Таємниці Єрусалимки та «закрита» Біла зала у Вінниці презентували унікальні екскурсійні маршрути
Таємниці Єрусалимки та «закрита» Біла зала: у Вінниці презентували унікальні екскурсійні маршрути
Детальніше
Культурний прорив вінницька вистава про війну стала сенсацією на міжнародному фестивалі
Культурний прорив: вінницька вистава про війну стала сенсацією на міжнародному фестивалі
Детальніше
Мистецтво мрій та пристрастей вінницька філармонія запрошує на вечір романтизму
Мистецтво мрій та пристрастей: вінницька філармонія запрошує на вечір романтизму
Детальніше
Біль, що оживає на полотні як юні художники Вінниці переосмислили катастрофу на ЧАЕС
Біль, що оживає на полотні: як юні художники Вінниці переосмислили катастрофу на ЧАЕС
Детальніше