Юна вінницька бандуристка здобула чотири перемоги на міжнародних конкурсах

Юна вінницька бандуристка здобула чотири перемоги на міжнародних конкурсах

15:20 11.12.2023

Чарує грою на бандурі, прославляє українську пісню та здобуває перемоги на різних музичних конкурсах. Вихованка Вінницької дитячої музичної школи № 2 Софія Кузьмич стала володаркою чотирьох дипломів міжнародних конкурсів.

Як розповіла викладачка юної бандуристки Тетяна Прокопенко, здобуття перемог на різних конкурсах - це лише початок творчого шляху для цієї маленької музикантки. Адже учениця навчається на відділі народних інструментів всього другий рік. Також вона зазначила, що дівчинка дуже старанна та відповідальна.

Софія талановита, ініціативна та дуже активна на уроках. Вона із великим задоволенням приходить і працює на заняттях, - говорить Тетяна Прокопенко. - Попри всі труднощі, які сьогодні переживають наші діти, вони все ж знаходять силу та енергію брати участь у різноманітних конкурсах. А їхня наполеглива праця та хороші результати тішать нас - викладачів та надихають на нові звершення.

Так, Софія Кузьмич здобула першість на Міжнародному конкурсі мистецтв "Зірки навколо" та двотуровому міжнародному благодійному конкурсі мистецтв "Україночка та українець". А диплом лауреата II ступеня виграла на Міжнародних конкурсах "Muzikos Burtai 2023" та "Art Premiere". Конкурси проводилися дистанційно, а частину зібраних коштів було передано на потреби ЗСУ.

Також восьмирічна Софія відвідує хореографічний відділ та активно бере участь у капелі бандуристів "Калинонька" у музичній школі.

Любов до народних інструментів у юної бандуристки виникла після того, як її старший брат почав займатись у музичній школі по класу акордеон, про це розповіла мама дівчинки.

Репертуар Софійки часто включає українські народні мелодії та композиції, що прославляють історію та дух нашого народу. Через звуки бандури вона розкриває красу та глибину української культури, а піснею вражає аудиторію. Пишаюсь її здобутками та дякую Збройним силам України, за можливість займатись нашим дітям, творити та примножувати українську спадщину, - говорить мама дівчинки Руслана Янчук.

Нагадаємо, учениця Вінницької дитячої музичної школи №2 дала свій перший сольний концерт у місті Щецин, Польща. Вже випускниця музичної школи Софія Савчук декілька місяців перебуває за кордоном. Там познайомилась з багатьма музикантами, які й допомогли організувати сольний концерт.

Читайте також

Вінниця всьоме долучається до проведення Днів європейської спадщини
Вінниця всьоме долучається до проведення Днів європейської спадщини
Детальніше
VinBookFest 2025 книжкові новинки, українські автори та особлива атмосфера свята
VinBookFest 2025: книжкові новинки, українські автори та особлива атмосфера свята
Детальніше
У Вінниці проходить культурно-мистецька подія імені Данила Сахненка
У Вінниці проходить культурно-мистецька подія імені Данила Сахненка
Детальніше
У Вінниці 20 вересня відбудеться «Пироговський пікнік»
У Вінниці 20 вересня відбудеться «Пироговський пікнік»
Детальніше
У Вінниці відзначили 161 річницю від дня народження українського Сонцепоклонника
У Вінниці відзначили 161 річницю від дня народження українського Сонцепоклонника
Детальніше
Новий театральний сезон у Вінниці розпочнеться з прем’єрної вистави Кассандра
Новий театральний сезон у Вінниці розпочнеться з прем’єрної вистави "Кассандра"
Детальніше