Юна вінничанка перемогла у Міжнародному конкурсі мистецтв

Юна вінничанка перемогла у Міжнародному конкурсі мистецтв

09:46 05.08.2022

Вихованка Вінницької дитячої музичної школи №2 Софія Ляшко виборола перше місце у Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «Феномен from Ukraine». Його організувала і провела Агенція творчого та професійного розвитку YULA за підтримки WAPA (Всесвітньої асоціації виконавських мистецтв).

Конкурс проходив заочно у місті Харків за участю членів журі із США, Мексики, Македонії, Литви та Вірменії.

«Рожева пантера» - естрадно-спортивний танець із такою назвою у виконанні Софії Ляшко не залишив у суддівства жодних сумнівів у тому, що це претендент на перемогу. Винагородою за яскравий виступ для дівчинки став диплом першого ступеня.

Юна вінничанка перемогла у Міжнародному конкурсі мистецтв

Софія Ляшко займається в хореографічному колективі «Візерунок», де її наставником є Марія Гриненко. Викладачка розповіла, що в їхніх танцювальних постановках знаходять своє відображення радість, завзяття, веселість – ті риси, які притаманні дітям і молоді незалежної України. Попри те, що дівчинка ще зовсім юна, вона має палке бажання досягти високих результатів у хореографії.

Перемагають ті, хто йдуть до перемоги! Софійка, щодня старанно та наполегливо працює, вона знає, що тренування матимуть свої результати, - наголосила викладачка дівчинки Марія Гриненко.

Нагадаємо, талановиті українці та іноземці виборювали Гран-Прі, авторські дипломи та кубки, демонструючи усім свої таланти, харизму та вміння на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Хіт-фонтан».

Читайте також

Готувалися увесь рік - вихованці "Барвінку" виступили зі звітним концертом
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше
Вінничани взяли участь у мистецькому заході "Зустрічі на зеленій галявині"
Детальніше
Літні табори центру реабілітації «Гармонія» запрошують молодь
Детальніше
У Вінниці відбувся чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років
Детальніше