Вінницький гурт «ТІК» їде у благодійний тур Україною
Вінницький гурт «ТІК» їде у благодійний тур Україною - збиратимуть гроші на ЗСУ.
Про це 24 серпня поінформував у Фейсбук лідер гурту Віктор Бронюк.
Друзі, всі, хто весь цей час запрошував і питав, коли ж ми приїдемо, чекаємо вас у жовтні на наших концертах у Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях, Хмельницькому і Житомирі, - читаємо у повідомленні.
- Будемо запалювати всіх найпотужнішим бойовим українським духом, драйвом і незламним оптимізмом
- Разом заспіваємо пісні, які ви знаєте напам'ять, та презентуємо свіжі новинки!
- А оскільки наш тур благодійний, ще й допоможемо нашим захисникам! Адже частина коштів із продажу квитків будуть передані на потреби найкращих у світі Героїв — ЗСУ!
![Вінницький гурт «ТІК» їде у благодійний тур Україною](/sites/default/files/styles/compressor/1440x1800/inline-images/vinnickiy-gurt-tik-ide-u-blagodiyniy-tur-ukrainoyu-2.jpg?itok=63UHFr0O)
Я надзвичайно скучив за усіма вами! Тож коли побачите афішу і слово із трьох букв, мається на увазі «ТІК», дивіться дату, місце, час і приходьте! До зустрічі у вашому місті, - додає Віктор Бронюк.
Нагадаємо, люди, яким війна поламала долі, знайшли у Вінниці не лише прихисток і підтримку, а й можливість перезавантажити та підлікувати свій емоційний стан. Двері Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича навстіж відчинені для гостей нашого міста.