Вінничан запрошують на книжний "VinBookFest"

Вінничан запрошують на книжний "VinBookFest"

14:06 12.05.2021

У пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації 12 травня відбулася презентація чергового VI місцевого книжкового фестивалю "VinBookFest".

"VinBookFest" – це один з проєктів-переможців конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році коштом коштів обласного бюджету.

Фестиваль покликаний популяризувати на території області книгу та читання, твори місцевих авторів Вінниччини, українських письменників та книговидавництво як атрибут розвиненої держави та запорука духовного збагачення її громадян, – переконана голова громадської організації "Культурний Всесвіт", координаторка проєкту Тетяна Верещак.

У програмі фестивалю:

  • ярмарок-продаж "Новинки книжкового двору";
  • зустрічі та автограф-сесії з відомими письменниками (Ірен Роздобудько, Макс Кідрук, Артем Чех – офлайн за попередньою онлайн-реєстрацією, Йоанна Ягелло, Ніна Фіалко, Юрій Винничук – онлайн на платформі відеоконференцій Zoom);
  • лаунж зона "Час читати";
  • презентація реалізованих проєктів спільно з ЦБС ("Дитяча інклюзивна література", "Мова. Культура. Німеччина" та "Міні-музей історії книги");
  • різноманітні майстер-класи;
  • яскраві тематичні фотозони.

Фестиваль відбуватиметься за підтримки міської ради та обласної державної адміністрації, Вінницької міської централізованої бібліотечної системи з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2" (зі змінами і доповненнями) та цьогоріч поєднає у собі офлайн та онлайн формати.

Місце проведення: Вінниця, Європейська площа. Час проведення: 15–16 травня з 12:00 до 18:00 год.

Нагадаємо, наступних вихідних у центрі Вінниці відбудеться VI-й фестиваль VinBookFest.

Читайте також

Вінничани взяли участь у мистецькому заході "Зустрічі на зеленій галявині"
Детальніше
У Вінниці презентували книгу, присвячену полеглому пілоту Дмитру Майбороді
Детальніше
Колективи майже з усієї країни з'їхались у Вінницю на міжнародний фестиваль "Барвінкове кружало"
Детальніше
Майстеркласи, фудкорт та реабілітація: як пройшов Пироговський пікнік - 2024
Детальніше
Розслідування резонансного пограбування у Вінниці — сюжет книги десятирічного Семена Кравченка
Детальніше
Першу в Україні двомовну книгу про допомогу для військових презентували у Вінниці
Детальніше