Вінничан запрошують на “Хорові імпрези”
Подільський камерний хор “Леонтович-капела” продовжує ламати стереотипи про хорове мистецтво. На сцені філармонії новий кросжанровий проєкт колективу – “Хорові імпрези”.
До програми увійшли кілька блоків: сучасні аранжування творів подільських хорових композиторів, українські народні пісні в сучасній обробці, експериментальні хорові композиції від трендсеттерів у сфері хорового мистецтва, світові хіти із запрошеними солістами.
![Вінничан запрошують на “Хорові імпрези”](/sites/default/files/styles/compressor/567x799/inline-images/23.06.21_a4_web-1.png?itok=hKZSGmUk)
Художній керівник – Ольга Бабошина.
Спеціальні гості – народна артистка України Ірина Швець, заслужена артистка України Наталія Лановенко та фіналіст телепроєкту “Голос країни” Олександр Онофрійчук.
Нагадаємо, “Потрійний концерт” у Вінницькій обласній філармонії.
Вінничани привезли медалі з міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки
У Вінниці лунатиме Музика Великого Посту