Вінничан запрошують на екскурсію - покажуть, як виживали люди в суворих умовах

Вінничан запрошують на екскурсію - покажуть, як виживали люди в суворих умовах

10:45 28.07.2022

Вінницький обласний краєзнавчий музей запрошує 31 липня о 15:00 відвідати захопливу інтерактивну екскурсію, де покажуть, як виживали в давнину мешканці нашого краю.

Цивілізовані люди, які звикли користуватися всіма благами сучасного суспільства, зверхньо дивляться на "примітивні" технології первісних народів та деяких "відсталих" племен. Втім, опинившись сам на сам з небезпеками природи, ймовірно саме вони виявилися б більш пристосованими до виживання.

Ми пропонуємо покинути свої комфортні помешкання та дізнатися, як виживали в давнину мешканці краю у надзвичайно суворих умовах. Разом з креативним екскурсоводом ви освоїте палеолітичні техніки полювання. Навчитеся виготовляти борошно, як трипільці, видобувати вогонь і багато іншого, - повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей.

Вартість квитка для дітей та студентів – 30 грн, для дорослих – 50 грн (включаючи екскурсійне обслуговування). Для участі в екскурсії потрібно обов'язково зареєструватися за номером телефону 068-725-49-57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00) або за посиланням.

Нагадаємо, у Вінниці 29 липня відбудеться цікава екскурсія, яку Офіс туризму підготував у співпраці з гідесою Катериною Ружило. Авторська екскурсійна програма "Вуличний Лувр" відбудеться у п’ятницю, 29 липня о 18:00 годині.

Читайте також

У Вінниці стартує майстерня міських екскурсій довкола постаті Михайла Коцюбинського
Детальніше
У Вінниці для дітей Захисників і ВПО влаштували екскурсію на «Вервольф» та в музей-садибу Пирогова
Детальніше
Безкоштовні екскурсії для захисників, які відновлюються після поранень, проводить вінницька гідеса
Детальніше
Колекція вінницького музею поповнилась новими експонатами - традиційними дряпанками
Детальніше
Художню виставку Федора Панчука "Ювілейна-24" відкриють у Вінниці
Детальніше
У Вінницькому краєзнавчому музеї провели другий майстерклас з писанкарства для дітей-сиріт
Детальніше