Вінницькі діти озвучуватимуть аудіозбірку казок

Вінницькі діти озвучуватимуть аудіозбірку казок

10:30 22.10.2020
43

Аудіозбірку готуватимуть для дітей, які навчаються у спецшколі-інтернаті, що мають вади зору. Створення такого аудіо-запису відбудеться у рамках соціального проєкту «Почути Серцем», який реалізовується спільно ГО «Простір Розвитку Особистості BiblioFan» та Вінницької міської централізованої бібліотечної системи.

Щоб взяти участь у створенні аудіоказки, бажаючі можуть взяти участь у дитячому відкритому конкурсі «Стань голосом аудіоказки». Переможці конкурсу пройдуть професійний курс ораторського мистецтва.

Вимоги до конкурсантів: вік 11-14 років та вміння гарно декламувати. Бажаючим потрібно надіслати відео (до 1 хвилини), де дитина читає будь-який прозовий уривок або вірш на пошту bibliofan.com@gmail.com. У листі потрібно вказати ім'я прізвище та вік дитини, вік дитини. Контактний номер телефону когось з батьків. Тема листа - «КОНКУРС». Термін подачі заявки до 24.10.2020 до 22.00. Телефон для довідок:+38073 793 93 00, +38067 793 93 00.

Вінницькі діти озвучуватимуть аудіозбірку казок

Довідка

«Почути Серцем» - соціальний проєкт аудіозапису дитячих авторських казок зі збірки «Весняні Казки» дитячими голосами. «Почути Серцем» - переможець конкурсу грантів «Твори добро» за підтримки Фонду громади «Подільська громада». Збірка авторських дитячих творів та ілюстрацій «Весняні Казки» була написана та видана у рамках Літературної Академії BiblioFan. Над збіркою працювали діти 9-13 років.

Як ми раніше повідомляли, У Вінниці майбутні хіти можна записати безкоштовно

Читайте також
Незабаром меню вінницької молочної кухні урізноманітнять: малечі готуватимуть овочеві пюре та супи
Детальніше
Незабаром стартує прийом документів на конкурс соціально-культурних проєктів
Детальніше
При народженні трійні родинам виплачуватимуть 75 тисяч гривень
Детальніше
Новоспеченим татусям в Україні планують надавати додаткову відпустку
Детальніше
У Вінниці померла головний бібліограф центральної бібліотеки для дітей та юнацтва
Детальніше
У Барській громаді “забули” створити службу в справах дітей
Детальніше