В останній вікенд літа вінничан запрошують на ретро-екскурсію "Трамвай часу"

В останній вікенд літа вінничан запрошують на ретро-екскурсію "Трамвай часу"

09:29 26.08.2022

Музей вінницького трамвая запрошує взяти участь у прогулянковій екскурсії "Трамвай часу" з чарівною гідесою Катериною Ружило. В останній вікенд літа ви маєте змогу відвідати екскурсію у музей Вінницького трамвая та здійснити антуражну поїздку у ретро-трамваї вечірнім містом.

У дерев'яному салоні старого трамвайчика кожен почуватиметься комфортно, а відкритий "балкончик" стане місцем для незвичних фото. Ця своєрідна подорож у часі допоможе відволіктися від буденності й поринути в атмосферу 30-х років. 

Екскурсія проходитиме в неділю, 28 серпня, о 17:00. Старт біля пам'ятника першому трамваю біля адміністративної будівлі комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" за адресою Хмельницьке шосе 29, - повідомляє транспортний сайт міста Вінниця "Вінницький трамвай".

Вартість екскурсії

Вартість екскурсії для дорослих - 300 грн, для переселенців та дітей до 16 років - 250 грн. Реквізити для попередньої оплати знаходяться в Google-формі. Реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, "Офіс туризму Вінниці" цього тижня, 22-28 серпня, пропонує відвідати нові цікаві локації у Вінниці. Авторську екскурсію "Легенди Вінницької Єрусалимки + Смачна єврейська кухня" проведе Оксана Роздорожнюк.

Читайте також

У Вінниці стартує майстерня міських екскурсій довкола постаті Михайла Коцюбинського
Детальніше
У Вінниці для дітей Захисників і ВПО влаштували екскурсію на «Вервольф» та в музей-садибу Пирогова
Детальніше
Гумштаб організував для маленьких вінничан розваги в аквапарку
Детальніше
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
Детальніше
Пироговський пікнік, MamaRika та Ellia: вікенд у Вінниці 10-12 травня
Детальніше
Феєрія емоцій! Operafest Tulchyn скоро здивує Вінницю мегашоу і концертом-сенсацією
Детальніше