Українська діаспора в німецькому місті Карлсруе створить унікальний мурал-вишиванку

Українська діаспора в німецькому місті Карлсруе створить унікальний мурал-вишиванку

12:29 16.05.2024

Німецько-українське товариство “Українці в Карлсруе” в рамках святкування Дня вишиванки 2024 року організовує флешмоб в Українському культурному центрі Карлсруе. Цей захід є частиною місії збереження та популяризації української культури та спадщини серед української діаспори, поглиблення міжкультурних зв’язків між Україною та Німеччиною.

У рамках заходу на стіні бібліотеки Українського культурного центру в Карлсруе буде створено мурал-вишиванку, який стане символом єдності та культурного розмаїття. Кожен учасник матиме можливість розмалювати один квадратик муралу у червоний або чорний колір, щоб разом створити великий малюнок-орнамент.

За символічний внесок кожен зможе залишити свій слід у цьому неповторному проєкті, який об’єднає українців та друзів України не тільки в Карлсруе, але й зміцнить нитку зв’язку з Батьківщиною, завдяки підтримці громади міста-побратима Карлсруе – Вінниці.

Імена або нікнейми всіх, хто долучиться до ініціативи та матиме бажання бути вписаним в історію співпраці громад Вінниці та Карлсруе, буде вказано в описі муралу. Інформацію про це можна надіслати на електронну адресу: ukrainerinkarlsruhe@gmail.com

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на гуманітарні проєкти товариства “Українці в Карлсруе”, спрямовані на підтримку земляків в Україні.

Де знайти додаткову інформацію

Додаткову інформацію можна знайти в мобільному застосунку та на сторінках товариства “Українці в Карлсруе” в соціальних мережах:

Нагадаємо, у Вінниці завершили роботу над муралом, що присвячений українським захисникам. На стінописі зображений вінницький герой Олександр Білік, якому тепер назавжди 25. 

Читайте також

У Вінниці відкрили фотовиставку робіт загиблого захисника Юрія Мигуна
Детальніше
У Вінниці презентували книгу «Лінії» Людмили Брендак
Детальніше
Сергій Моргунов представив Вінницю на Конференції з питань відновлення України в Берліні
Детальніше
«Словом також можна любити!» Культовий поет Юрій Іздрик у неділю у Вінниці з великим поетичним вечором
Детальніше
Вінницька делегація в Ukraine Recovery Conference та обмін досвідом з Берліном: міжнародні новини
Детальніше
Фотовиставку полеглого Героя Юрія Мигуна "Енея" відкриють у Вінниці
Детальніше