У Вінниці влаштували дитячі виставки творчих робіт «Мир - це…»

У Вінниці влаштували дитячі виставки творчих робіт «Мир - це…»

10:58 22.09.2023

Департамент освіти Вінницької міської ради ініціював творчу виставку, присвячену Дню миру. Долучилися до акції учні та вихованці шкіл та садочків громади. 

Діти створили унікальні вироби у різних техніках та жанрах, які відображають їхнє уявлення про мир. 

З-поміж іншого, виготовляли:

  • постери, 
  • панно, 
  • малюнки, 
  • колажі, 
  • оригамі, 
  • об’ємні фігури з різних матеріалів,
  • об'єкти з символами миру — голубами.

Діти описували свої асоціації зі словом "мир", у різний спосіб закликали до миру на всій планеті, зокрема й різними мовами світу.

Для нас, українців, мир — це не буденне абстрактне поняття, а мрія мільйонів. Наші діти, на жаль, відчули на особистому досвіді, що означає його втратити. Але мир неодмінно настане разом із нашою українською Перемогою, – зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

З дитячих робіт кожен заклад оформив виставки та інсталяції. Переглянути їх у соцмережах можна за єдиним хештегом #мир_це_2023

Нагадаємо, у Вінниці відкрили виставку колажів «Творчими лабіринтами Коцюбинського». Найяскравіші моменти з творів та життя видатного вінницького письменника ніби пазли на своїх колажах зібрали учні та вчителі Вінницької художньої школи.

Читайте також

Каруселі замість тривог у Вінниці дітям подарували день відпочинку в парку
Каруселі замість тривог: у Вінниці дітям подарували день відпочинку в парку
Детальніше
Книжкове літо у Вінниці бібліотеки підготували квести, майстер-класи та зустрічі з письменниками
Книжкове літо у Вінниці: бібліотеки підготували квести, майстер-класи та зустрічі з письменниками
Детальніше
«Літні пригоди» у Вінниці в «Гармонії» стартував інклюзивний табір для дітей
«Літні пригоди» у Вінниці: в «Гармонії» стартував інклюзивний табір для дітей
Детальніше
Від робототехніки до кулінарії у Вінниці для школярів провели Ярмарок професій
Від робототехніки до кулінарії: у Вінниці для школярів провели Ярмарок професій
Детальніше
Понад 30 дітей з Херсонщини взяли участь в «Олімпійському дні» у Вінниці
Понад 30 дітей з Херсонщини взяли участь в «Олімпійському дні» у Вінниці
Детальніше
Електросамокати, водойми та соцмережі про що вінницькі поліцейські попереджають підлітків на початку літа
Електросамокати, водойми та соцмережі: про що вінницькі поліцейські попереджають підлітків на початку літа
Детальніше