У Вінниці відкриють фотовиставку «Попри все, над нами світить сонце»

У Вінниці відкриють фотовиставку «Попри все, над нами світить сонце»

10:23 05.03.2025

У вестибюлі Вінницького обласного краєзнавчого музею 5 березня о 15:00 відбудеться відкриття фотовиставки «Попри все, над нами світить сонце».

Про це інформують у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

Автор світлин – військовий льотчик, вінничанин Роман, який ще у 2003 році здійснив перший самостійний виліт після першого курсу навчання на льотному факультеті Харківського національного університету Повітряних Сил ЗСУ імені І.Кожедуба, - йдеться у повідомленні.

Мрія підкорити небо жила у чоловікові з юнацьких років, а сьогодні його професія – то не лише втілення мрій, а й важлива складова, що веде Україну до Перемоги. Нині Роман серед тих, хто відвойовує мир і спокій для всіх українців.

У Вінниці відкриють фотовиставку «Попри все, над нами світить сонце»

Попри складнощі сьогодення, Роман бачить прекрасне – сонце і небо над Україною.  

Він розповідає про себе: 

Я звичайна людина, пілот літака. Просто роблю свою роботу. Одного разу майнула думка, що хочу аби цю красу небес побачили інші люди.  

Так з'явилися перші фото, а згодом і виставковий проєкт. Тут невеличка частка миттєвостей із незліченної кількості фотографій та відео, зроблених Романом. На цих світлинах занотовано небо з різних ракурсів, у різні пори року та часи доби. Зачаровують заходи та світанки, але є серед світлин і дощі, веселки, нічні пейзажі над водою, панорами з вікна літака.

Виставка – спільний проєкт відокремленого підрозділу Вінницького обласного краєзнавчого музею «Музей Мужніх» та Вінницької обласної організації Національної спілки журналістів України, в.о. голови якої є мати пілота – заслужений журналіст України Марина Тепленко.

Виставка триватиме до 27 квітня.

Нагадаємо, Вінницький музей запрошує дітлахів на екскурсію “Мамонт Вінні та його друзі: подорож у далеке минуле”. Про це інформують у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

Читайте також

Вінничан запрошують на відкриття виставки Кольорові промені
Вінничан запрошують на відкриття виставки "Кольорові промені"
Детальніше
Юні вінницькі музиканти стали учасниками проєкту «Мовою музики говорить весь світ»
Юні вінницькі музиканти стали учасниками проєкту «Мовою музики говорить весь світ»
Детальніше
Підлітників докладно познайомили з роботою вінницьких музейників
Підлітків докладно познайомили з роботою вінницьких музейників
Детальніше
У Вінниці відбувся творчий вечір знаного поета та художника Анатолія Кичинського
У Вінниці відбувся творчий вечір знаного поета та художника Анатолія Кичинського
Детальніше
У Вінницькому технічному університеті презентували виставку «Фантазії скромного спостерігача»
У Вінницькому технічному університеті презентували виставку «Фантазії скромного спостерігача»
Детальніше
У Вінниці анонсували новий культурно-мистецький проєкт «Вінниця вінтажна смаки традицій»
Вінничан запрошують на культурно-мистецький проєкт «Вінниця вінтажна: смаки традицій»
Детальніше