У Вінниці відкрилась виставка дитячих робіт студії «Барвистий дивоцвіт»

У Вінниці відкрилась виставка дитячих робіт студії «Барвистий дивоцвіт»

16:56 18.06.2024

У холі Вінницької міської ради 18 червня відкрили виставку робіт вихованців творчої студії «Барвистий дивоцвіт». Роботи, представлені в експозиції, розкривають широку палітру захоплень і вмінь юних живописців. 

Акварельний та олійний живопис, графіка, гуаш, поталь, акрил, витинанка та петриківський розпис. 

Як зазначила майстриня творчої студії «Барвистий дивоцвіт» Галина Рибак, на виставці можна побачити роботи на будь-який смак та колір. Вони різняться за стилістикою, тематикою та манерою виконання.

Одні юні художники тяжіють до портретної творчості та графіки, інші – до пейзажів та традиційного петриківського декоративного розпису. Цього разу експозиція наповнена роботами наших вихованців, які попри юний вік, уже знайомі з історією народного мистецтва, і знають нюанси створення таких робіт масляними фарбами, – розповідає Галина Рибак.

Завітала на виставку і вінничанка Олена. Каже, що досить цікаво спостерігати за тим, що наразі зображують діти, адже саме завдяки пензлику та фарбам вони відкривають свою душу.

Виставка дуже цікава, оскільки допомагає нам зрозуміти, чим цікавляться юні українці. Під час занурення у дитяче мистецтво ми відчуваємо себе частиною цього процесу, що надихає на нові досягнення та розширює горизонти й світогляд, – зауважила вінничанка.

Переглянути експозицію можуть усі охочі, завітавши в будні до вестибюля міської ради. Виставка діє до кінця червня.

Нагадаємо, щоденна робота на заняттях у мистецьких закладах і після них, з досвідченими викладачами та самостійно – усе це дає свої результати. Діти розкривають свої таланти й отримують за це нагороди та визнання. 

Читайте також

Як маленька вінничанка допомогла поліції розкрити правопорушення
Детальніше
36 дітей з Вінниці познайомляться з Німеччиною
Детальніше
27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
На Вінниччині запланували Всеукраїнську арт-резиденцію «Три площини Барської кераміки»
Детальніше
Майстер-класи з рогозоплетіння: у Вінниці розпочався етновікенд "Заплетемо рогозу"
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше