У Вінниці відбувся творчий вечір поетеси Ірини Берези та фотомитця Вадима Козловського

У Вінниці відбувся творчий вечір поетеси Ірини Берези та фотомитця Вадима Козловського

17:27 30.01.2024

У Вінницькій центральній міській бібліотеці імені Івана Бевза відбувся поетичний вечір Ірини Берези під назвою «Право на дотик». У своїх віршах авторка пише про людину, природу, сучасний світ, згадує про свій рідний Крим. Також на творчій зустрічі всі присутні переглянули експозицію фотографій члена Національної спілки фотохудожників України Вадима Козловського.

Як зазначають організатори, вечір минув у дуже теплій та душевній атмосфері. У стінах книгозбірні зібрались люди різного віку, яких об'єднала любов до фотографії та поезії.

У Вінниці відбувся творчий вечір поетеси Ірини Берези та фотомитця Вадима Козловського

Ірина Береза — лікарка, поетеса, авторка поетичних збірок. Вона учасниця та лауреатка Всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Свого часу жінка переїхала до Вінниці з окупованого Криму.

Пані Ірина зазначає, що такі зустрічі у вінницькому бібліотечному просторі стали для неї доброю традицією.

Проведення раз на рік авторського поетичного вечора у нашому вінницькому бібліотечному просторі, а це – найкраще місце для таких заходів, стало вже для мене хорошою традицією. Ми зустрілись у Центральній міській бібліотеці імені Бевза, яка вже давно не просто книжкова скарбниця, а гостинний творчий хаб, який опікується практично всіма культурними течіями нашого міста. І стає кращим рік від року – сучасне обладнання для відтворення звуку та зображення, неповторна атмосфера і чудові співробітники книгозбірні створюють окремий простір для спілкування та презентацій творчих робіт, – говорить Ірина Береза.

Поетеса розповіла про те, чому вечір отримав назву «Право на дотик». Вона підкреслила велику силу слова та відповідальність за його використання.

Все тому, що слово має велику силу і торкається часто дуже болючих тем. Поети, письменники несуть окрему відповідальність за те як, коли й чим вони торкаються внутрішнього світу читачів. Сподіваюсь, я маю право на дотик і дуже ціную цю можливість доторкнутися до тонкого вразливого світу переживань, мрій, надій та прагнень. Дякую усім причетним за можливість відчувати себе почутою та близькою до вас! – каже пані Ірина.

Окрім цього, на заході відбулася презентація світлин відомого вінницького фотохудожника Вадима Козловського. Чорно-білі світлини, вражали своєю унікальністю, адже вони зображали локації, які суттєво змінилися з плином часу. Серед представлених були фотографії Вінниці періоду 70-80 років минулого століття.

У Вінниці відбувся творчий вечір поетеси Ірини Берези та фотомитця Вадима Козловського

Нагадаємо, презентація виставки творів учнів художнього відділення Вінницької дитячої музичної школи №2 “Українська революція і кольорах: погляд нащадків” відбулася в стінах музею і продемонструвала плідну роботу викладачів та учнів, яким вдалося розкрити складну і трагічну тему не лише емоційно, але й переконливо. Про це інформує Вінницький обласний краєзнавчий музей.

Читайте також

У Вінниці хочуть створити Український музей сучасного мистецтва
Детальніше
Молодь отримає по 900 гривень на придбання книжок - президент підписав закон
Детальніше
Відомий скрипаль-захисник Мойсей Бондаренко виступить в Тульчині
Детальніше
Рівненський театр виступить у Вінниці з п'єсою "Каліка з острова Інішмаан"
Детальніше
Танцівниці Вінницької студії "Шахіна" вибороли гран-прі та головні корони турніру на "Кубку України"
Детальніше
Вінничанка заявила про вихід із Національної спілки письменників після гомофобних заяв спілки
Детальніше