У Вінниці відбудеться фестиваль "Подільська коляда" та концерт "Різдвяні зустрічі"

У Вінниці відбудеться фестиваль "Подільська коляда" та концерт "Різдвяні зустрічі"

12:43 06.01.2022
53

7 січня о 17:00 у Центральному парку ім. М. Леонтовича біля Головної ялинки відбудеться різдвяний фестиваль "Подільська коляда", під час якого вінничан привітають зі святом творчі колективи приєднаних громад.

Цього ж дня о 15:00 на Європейській площі колядуватиме фольк-гурт "Рута м'ята". 8 січня у Центральному парку о 18.00 розпочнеться другий відбірковий тур караоке-шоу "Зірка на ялинці". А 9 січня о 18:00 вінничан запрошують на концертну програму "Різдвяні зустрічі" біля Головної ялинки.

У Вінниці продовжуються новорічно-різдвяні заходи.

Найяскравішим свідченням швидкої та ефективної інтеграції новоприєднаних громад в вінницьку родину стало проведення в минулому році онлайн-марафону "Подільська коляда". Цього року 7 січня багатовікові традиції Різдва презентують народні аматорські ансамблі та фольклорні колективи з усієї Великої Вінниці вже на сцені в Центральному парку ім. М.Леонтовича, – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

На фестивалі "Подільська коляда" співатимуть вокалісти з Вінниці: Йосип Машталяр, Анна Циганкова, Оксана Кулик, Євген Мельник, Денис Беспетчук. Виступить народний аматорський жіночий вокальний ансамбль "З роси й води" Вінницько-Хутірського будинку культури (керівник – Тетяна Казанська Гавриш). Також вінничан привітають колядники з Великих Крушлинець – народний аматорський чоловічий вокальний гурт "Джерело" та жіночий вокальний ансамбль "Криниця".

Виконають колядки й такі колективи, як народний ансамбль української пісні "Водограй" з Гавришівки, народний аматорський жіночий вокальний ансамбль "Мрія" зі Стадниці, колектив "Діаманти" з Писарівки та фольклорний гурт "Журавлина" зі Щіток. Виступить й народний аматорський ансамбль української пісні "Жартівниці" зі Стрижавки, жіночий вокальний ансамбль "Веселка" з Малих Крушлинець.

Різдвяні композиції, серед яких пісні "Засіяла в небі", "Нова радість", заспіває народний аматорський колектив "Подільські музики", Вінницько-Хутірського Будинку культури. Також організатори підготували для вінничан та гостей міста музичний сюрприз, — інформує Вінницька міська рада.

А на Європейській площі 7 січня 15:00 виступить фольк-гурт "Рута м'ята". Артисти гурту виконають колядки та щедрівки. Нагадаємо, що на Європейській площі облаштували етнолокацію "Великий різдвяний дідух" та розмістили більше пів сотні різдвяних зірок.

Продовжаться новорічні заходи 8 січня біля Головної ялинки. О 18:00 тут відбудеться відбірковий тур караоке-шоу "Зірка на ялинці" та дискотека. А 9 січня о 18:00 у Центральному парку розпочнеться концертна програма "Різдвяні зустрічі". Зі сцени лунатимуть відомі композиції у виконанні гуртів та солістів з Вінниці. Виступить співачка, почесний член журі місцевих та всеукраїнських конкурсів Вероніка Пінчук. Також вінничан привітають музичні гурти "Фанфари Купали" та "Глорія".

Нагадаємо, у Вінниці відбувся благодійний концерт для онкохворих дітей "Крила Надії". Для вінничан та гостей міста виступали Ніна Матвієнко та Тоня Матвієнко.

Читайте також

У Вінницькому центрі психічного здоров’я дітки щедрували
У Вінницькому центрі психічного здоров’я дітки щедрували
Детальніше
Вінничан запрошують на закриття головної ялинки
Вінничан запрошують на закриття головної ялинки
Детальніше
У Вінниці новорічну ялинку можна здати на переробку
У Вінниці новорічну ялинку можна здати на переробку
Детальніше
Біля головної ялинки Вінниці відбувся концерт Різдвяні зустрічі
Біля головної ялинки Вінниці відбувся концерт "Різдвяні зустрічі"
Детальніше
У Вінниці відбувся різдвяний фестиваль Подільска коляда
У Вінниці відбувся різдвяний фестиваль "Подільска коляда"
Детальніше
Вінницькі школярі заколядували для захисників неба
Вінницькі школярі заколядували для захисників неба
Детальніше