У Вінниці оголосили першу обласну олімпіаду з хореографічного мистецтва
Вінницький фаховий коледж мистецтв оголосив першу обласну олімпіаду з хореографічного мистецтва в рамках обласного конкурсу хореографічного мистецтва «ФЕЄРІЯ ТАНЦЮ».
Про це поінформував хореографічний відділ закладу.
До участі в олімпіаді запрошують учнів 5-9 класів мистецьких та загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів та творчих колективів, - йдеться у повідомленні.
Положення про хореографічну олімпіаду «ФЕЄРІЯ ТАНЦЮ».
Заявку можна заповнити за посиланням.
![У Вінниці оголосили першу обласну олімпіаду з хореографічного мистецтва](/sites/default/files/styles/compressor/1230x1839/inline-images/u-vinnici-ogolosili-pershu-oblasnu-olimpiadu-z-khoreografichnogo-mistectva-2.jpg?itok=ay3OrWVw)
Нагадаємо, вихованці ансамблю спортивного бального танцю "Грація" комунального закладу "Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної" своєю майстерністю підкорили журі Національного чемпіонату України Lviv Open 2023, який проходив у Львові. Під час змагань дві пари танцюристів вибороли золоті нагороди.