У Вінниці для людей старшого віку проводять психологічні заняття з елементами арттерапії

У Вінниці для людей старшого віку проводять психологічні заняття з елементами арттерапії

12:40 11.06.2024

У Вінницькому терцентрі продовжують функціонувати гуртки для людей поважного віку. Зокрема, в закладі працює кваліфікована психологиня. Щотижня вона збирає охочих більше дізнатися про ментальне здоров’я та самодопомогу під час стресу. Заняття поєднують теоретичні, практичні знання та арттерапію.

Психологиня Терцентру Галина Ведьонова знайомить своїх студентів віком 60+ з практикою використання мистецьких методів для розв'язання психологічних проблем задля покращення психологічного стану. За словами психологині, творча діяльність сприяє зціленню та відчуттю добробуту.

Самі відвідувачі зазначили, що завдяки цій техніці вони змогли заглибитися у свої емоції, навчилися керувати стресом, покращили свої соціальні навички.

На заняттях кожен відвідувач намалював тематичне зображення. Після цього ми разом прорефлексували ці малюнки, розповідаючи про закладені сенси і свої емоції. Аналізуючи свої роботи, відвідувачі проговорюють свої переживання і турботи, таким чином окреслюючи їх і проговорюючи шляхи їхнього вирішення, – зазначає психологиня Терцентру Галина Ведьонова.

Записатись на заняття

Заняття з психології у Терцентрі проходять щосереди і щоп’ятниці. Записатися можна за номером телефону: 67-05-90 або за адресою: вул. Соборна, 50.

Нагадаємо, у Вінниці відбулась арттерапевтична подія "Берег Єднання". Участь у заході взяли вінничани та внутрішньо переміщені особи, які переїхали до Вінниці з регіонів, де тривають активні бойові дії. Вінничани та гості міста створювали разом мурал, освоювали хореографічні рухи та позмагалися у настільному тенісі.

Читайте також

Авторські вінки та прикраси, які носили наші предки: у Вінниці пройшов день українського вінка
Детальніше
Ляльковий театр, музей моделей транспорту та зоодворик - місця, які варто відвідати у Вінниці
Детальніше
Вінничан та гостей запрошують на вікенд "Територія SUN: Відновлення"
Детальніше
У Вінниці відкрили мистецький проєкт про деукраїнізацію Донбасу
Детальніше
Вінницький планетарій запрошує на неймовірну феєрію музики та космосу
Детальніше
Знімають фільми на основі казок: учні школи журналістики презентували свої короткометражні фільми
Детальніше