У селі Щітки "Мистецьке літо" пройде з майстер-класами, концертом та переглядом фільму

У селі Щітки "Мистецьке літо" пройде з майстер-класами, концертом та переглядом фільму

14:58 09.07.2021

12 липня на площі біля клубу у селі Щітки відбудуться заходи у рамках проєкту "Мистецьке літо". Для місцевих жителів проведуть різні майстер-класи, в тому числі з рогозоплетіння. Також запланована концертна програма, перегляд фільму та виставки.

З початку липня у Великій Вінниці реалізовується проєкт "Мистецьке літо". Його гасло - "Мистецтво єднає". Адже такі проєкти покликані згуртовувати громаду. 3 липня заходи відбулись у селі Великі Хутори. А 12 липня, у День Петра та Павла, "Мистецьке літо" пройде у селі Щітки.

Тут о 17:00 розпочнеться проєкт "Читай місто". На заході буде представлена виставка книг, серед яких новинки сучасної літератури. Також тут пройде експозиція виробів декоративно-прикладного мистецтва. Всі охочі зможуть долучитись до майстер-класів. Майстрині Галина Заєць та Надія Іщенко познайомлять присутніх з техніками рогозоплетіння. Також працюватимуть  тематичні фотозони.

У селі Щітки "Мистецьке літо" пройде з майстер-класами, концертом та переглядом фільму

О 18:00 на гостей свята чекатиме концертна програма за участю аматорських колективів Вінницької МТГ. Вокальний ансамбль "Журавлина" Щітецького клубу розпочне концерт піснею "Ой, ти, Петре". Виступить і молодіжний ансамбль "Мрія" та дитячий хореографічний колектив "Вітрила".

Виступлять на святі і  гості: вокальний  ансамбль "Діаманти" з Писарівки,  фольклорний колектив "Берегиня" Стадницького будинку культури, народний аматорський ансамбль "Водограй" та  жіночий вокальний ансамбль "Подолянка" Гавришівського будинку культури. Порадують гостей свята й хореографічний колектив "Благо" та вокальна студія "Імпреза" з Вінниці. Зірковий гість – запальний гурт "Фанфари-Купали".

А о 21:00 всі бажаючі зможуть переглянути сімейну комедію "Готель для собак".

Нагадаємо, У селі Вінницькі Хутори відбувся Фестиваль народної творчості

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
У Вінниці стартує майстерня міських екскурсій довкола постаті Михайла Коцюбинського
Детальніше
Готувалися увесь рік - вихованці "Барвінку" виступили зі звітним концертом
Детальніше
Вінничани взяли участь у мистецькому заході "Зустрічі на зеленій галявині"
Детальніше
МУР 20 травня вразить Вінницю прем’єрою реп-мюзиклу «Ти [Романтика]»
Детальніше
Вінничанка створила перші в світі ляльки-мотанки в зріст людини
Детальніше