У холі міської ради діє виставка кращих творчих робіт учасників конкурсу "Вінницька гуморина"
Нещодавно завершився традиційний конкурс сатири і гумору "Вінницька гуморина" ім. Анатолія Гарматюка, організований і проведений департаментом культури Вінницької міської ради. Однією з його номінацій була "Весела палітра". Кращі творчі роботи у цій номінації представлені на виставці, яка зараз діє у холі міської ради (вул. Соборна, 59). Виставка триватиме до 16 квітня.
![У холі міської ради діє виставка кращих творчих робіт учасників конкурсу "Вінницька гуморина"](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sv_00029_0.jpg?itok=LuLJwX3M)
Нагадаємо, що у номінації "Весела палітра" у середній віковій категорії 1 місце посіла Каріна Нагорняк (Вінницька дитяча художня школа), 2 – Юлія Кучинська (Вінницька дитяча школа мистецтв), 3 – Анастасія Палій (Вінницька дитяча школа мистецтв).
У старшій віковій категорії 1 місце у Ліани Смоляр (Вінницька дитяча художня школа), 2 місце здобула Анастасія Кучер (Вінницька дитяча школа мистецтв), 3 – Єва Федіва (ЗШ 1-3 ст. № 15).
![У холі міської ради діє виставка кращих творчих робіт учасників конкурсу "Вінницька гуморина"](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sv_00043.jpg?itok=wtz7lFMI)
Мета конкурсу сатири і гумору – популяризація національної літературної спадщини, зокрема творчості письменників-гумористів України та регіону; виявлення і підтримки юних та молодих талановитих особистостей, які проживають на теренах Вінницької міської територіальної громади; вшанування пам'яті вінницького сатирика-гумориста А.П. Гарматюка.
![У холі міської ради діє виставка кращих творчих робіт учасників конкурсу "Вінницька гуморина"](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sv_00046.jpg?itok=riGUiCLn)
Нагадаємо, У Вінниці назвали переможців конкурсу сатири і гумору "Вінницька гуморина" ім. А.П. Гарматюка