У четвер вінничан запрошують на "Передвеликодню бесіду" онлайн

У четвер вінничан запрошують на "Передвеликодню бесіду" онлайн

12:51 26.04.2021
9

29 квітня о 16:00  вінничан запрошують долучитися до онлайн-заходу на тему "Передвеликодня бесіда: Чому традиція важлива?". Захід організовує Центр історії Вінниці. Під час бесіди вінничани зможуть дізнатися про регіональні особливості святкування Великодня та традиційні смаколики.

Про це повідомляють на сторінці Центру історії Вінниці у мережі Фейбук.

Серед спікерів – дослідниця гастрономічної культури та засновниця проєкту Їжакультура Олена Брайченко, а також етнологиня, викладачка Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Наталя Жмуд. Модеруватиме розмову Марія Куряча, співробітниця Центру історії Вінниці.

Ми поговоримо про регіональні особливості святкування Великодня, торкнемося теми "великодньої їжі", тобто її традиційної основи і сучасних вінницьких великодніх смаколиків. У підсумку спробуємо відповісти на питання: чому це свято змушує "зупинити" звичний плин часу для українців у ХХІ сторіччі?, - йдеться в анонсі заходу.

Наразі ж вінничан запрошують долучитися до обговорення та ставити запитання спікерам. Тут також можна надати відповісти,  за який час до свята Ви починаєте готувати/купувати страви?(місяць, тиждень, кілька днів) і чи вінничани купують паску чи печуть самі? Відповісти на ці питання вінничани можуть у особистих повідомленнях, адресованих Центру історії Вінниці, або ж у коментарях під постом на сторінці у мережі Фейсбук

У четвер вінничан запрошують на "Передвеликодню бесіду" онлайн

Нагадаємо, У центрі Вінниці розмістять писанки-велетні, а розважальні заходи відбубуться онлайн

Читайте також
На Замковій горі у Вінниці встановили 50 метровий шпиль
Детальніше
Вінницькі пам’ятки архітектури поза програмою реставрації
Детальніше
Над вінницькою Замковою горою замайорить 50-метровий прапор України
Детальніше
Для Вінниці створили Археологічний атлас
Детальніше
Що ховають мальовничі пагорби села Серебрії?
Детальніше
У неділю вінничан запрошують на велоекскурсію  
Детальніше