У четвер вінничан запрошують на "Передвеликодню бесіду" онлайн

У четвер вінничан запрошують на "Передвеликодню бесіду" онлайн

12:51 26.04.2021
9

29 квітня о 16:00  вінничан запрошують долучитися до онлайн-заходу на тему "Передвеликодня бесіда: Чому традиція важлива?". Захід організовує Центр історії Вінниці. Під час бесіди вінничани зможуть дізнатися про регіональні особливості святкування Великодня та традиційні смаколики.

Про це повідомляють на сторінці Центру історії Вінниці у мережі Фейбук.

Серед спікерів – дослідниця гастрономічної культури та засновниця проєкту Їжакультура Олена Брайченко, а також етнологиня, викладачка Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Наталя Жмуд. Модеруватиме розмову Марія Куряча, співробітниця Центру історії Вінниці.

Ми поговоримо про регіональні особливості святкування Великодня, торкнемося теми "великодньої їжі", тобто її традиційної основи і сучасних вінницьких великодніх смаколиків. У підсумку спробуємо відповісти на питання: чому це свято змушує "зупинити" звичний плин часу для українців у ХХІ сторіччі?, - йдеться в анонсі заходу.

Наразі ж вінничан запрошують долучитися до обговорення та ставити запитання спікерам. Тут також можна надати відповісти,  за який час до свята Ви починаєте готувати/купувати страви?(місяць, тиждень, кілька днів) і чи вінничани купують паску чи печуть самі? Відповісти на ці питання вінничани можуть у особистих повідомленнях, адресованих Центру історії Вінниці, або ж у коментарях під постом на сторінці у мережі Фейсбук

У четвер вінничан запрошують на "Передвеликодню бесіду" онлайн

Нагадаємо, У центрі Вінниці розмістять писанки-велетні, а розважальні заходи відбубуться онлайн

Читайте також
У Великодню ніч та на Провідну неділю безкоштовних перевезень у Вінниці не буде
Детальніше
Самотнім літнім вінничанам передали великодні паски та смаколики до свят
Детальніше
Вінничан запрошують долучитися до Великоднього ярмарку Добра
Детальніше
"Святковий" травень: скільки днів відпочиватимуть вінничани
Детальніше
Олександр Шиш закликав вінничан на Великдень дотримуватись протиепідемічних правил
Детальніше
У центрі Вінниці розмістять писанки-велетні
Детальніше