Це про нас і про зараз! 10 березня у Вінниці вистава «Як виростити чоловіка в домашніх умовах»

Це про нас і про зараз! 10 березня у Вінниці вистава «Як виростити чоловіка в домашніх умовах»

17:12 06.03.2024

Натішитесь, насмієтеся, наслухаєтесь про секс і точно не пошкодуєте! Бо у фіналі буде ще й багато, про що задуматись.

У неділю у Вінниці хіт-шедевр! Легка, феєрична, смішна і напрочуд життєва вистава «Як виростити чоловіка в домашніх умовах», у якій кожний побачить себе!

Початок 10 березня о 19.00 у театрі ім. Садовського.

У головних ролях — улюблені актори мільйонів, неперевершена Ірма Вітовська та зірка фільму «Довбуш», надзвичайний Олексій Гнатковський.

Готуйтеся на дві години зануритись у світ чоловіків і жінок, кохання і стосунків та незабутньої атмосфери тонкого гумору і життєствердного, щирого сміху.

Це про нас і про зараз! 10 березня у Вінниці вистава «Як виростити чоловіка в домашніх умовах»

Яскрава, весела, лірична, чуттєва, непередбачувана, крута!

«Як виростити чоловіка в домашніх умовах» — вистава, на яку обов’язково треба йти!

У центрі п'єси — сильна, прекрасна, успішна і самовпевнена жінка. Вона має чудову роботу, гроші… Має все, крім кохання. І от у один вечір вона бачить рекламу про те, що ідеального чоловіка, у якого не буде жодних недоліків…. собі можна виростити у домашніх умовах.

Та чи точно можна? А головне — чи дійсно треба?

Чим завершується гонитва за ідеалом і «переробляння» своєї половинки під себе — з тонким гумором, блискучою імпровізацією та незліченною кількістю кумедних ситуацій покажуть і розкажуть улюблені актори.

Комедія «Як виростити чоловіка в домашніх умовах» з дня прем’єр скорила тисячі глядачів. У всіх містах України вистава проходить з незмінним аншлагам, а Інтернет і соцмережі переповнені враженими відгуками.

Ознайомлюйтесь і готуйтесь пережити таку ж феєрію емоцій!

«Крутезна вистава! З дуже тонким гумором і надважливими висновками для сьогодення!»

«Насмієтесь до гикавки, але із сенсом!»

«Дві години на одному подиху — важлива тема, класний сюжет, глибокі думки, активна взаємодія з публікою і неперевершена гра!»

«Чесне слово, я так не сміялася з 24 лютого. І не плакала. Наче скинула величезний тягар з душі».

«Захоплює з перших же секунд. Неймовірна, смішна, весела, ніжна, дещо щемна, трошки фантастична і абсолютно реальна водночас, така близька і впізнавана у всьому для кожного і кожної з нас саме нині! Люди, неодмінно йдіть на цю виставу у своїх містах! Це зберігає нашу «зозульку» на «горищі» у притомному стані і об'єднує!»

«Спокійно неможливо дивитись, бо смієшся і смієшся!»

«Повеселили, так повеселили! Обов'язково для перегляду! А жінкам — так неодмінно. Багато хто впізнає себе теперішню чи колишню. А якщо і не впізнаєте, то точно посмієтеся від душі. Чоловікам теж дуже навіть варто сходити, глянути краєм ока на себе збоку». 

«Вистава точно коштує кожної витраченої на квитки гривні (і навіть більше)! Динамічна, яскрава, сучасна, актуальна. Давно так не сміялися! Але через цю мегакомедію актори висвітлюють дуже важливі теми!»

«І кожен рух, і інтонація, і репліка — все смачне, переконливе і таке природне, ніби ми спостерігаємо не виставу з грою акторів, а стали випадковими свідками реального життя людей».

«Було дуже цікаво, як в залі пари одне одного підколювали. Чоловіки питали дозволу у жінок і навпаки. Вистава дуже смішна і цікава. А гра акторів невимушена, зі вставками імпровізації, тому ніколи не вгадаєш, що може бути далі)»

Це про нас і про зараз! 10 березня у Вінниці вистава «Як виростити чоловіка в домашніх умовах»

Запрошуйте коханих та друзів і приходьте у неділю, 10 березня, о 19.00 у Вінницький театр ім. Садовського на виставу-шедевр «Як виростити чоловіка в домашніх умовах?»

Крім позитиву і незабутніх емоцій, улюблені актори Ірма Вітовська та Олексій Гнатковський неабияк здивують імпровізацією і взаємодією зі всіма, хто буде у залі.

Останні квитки на виставу купуйте на сайті https://afisha.vn.ua 

Також квитки можна придбати у всіх касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, музичному магазині «Метроном» (пр. Коцюбинського, 78), креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK»,  магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», тур-клубі «Бідняжка» та центрі розвитку «Origami».

Це про нас і про зараз! 10 березня у Вінниці вистава «Як виростити чоловіка в домашніх умовах»


 

Embedded thumbnail for Це про нас і про зараз! 10 березня у Вінниці вистава «Як виростити чоловіка в домашніх умовах»

Читайте також

Культурний проєкт «Де гаївка лунала» вдруге організували у Вінниці
Культурний проєкт «Де гаївка лунала» вдруге організували у Вінниці
Детальніше
Великдень на Вінниччині минув без порушень громадського порядку
Великдень на Вінниччині минув без порушень громадського порядку
Детальніше
У Вінниці для військових і ветеранів провели майстер-клас із писанкарства
У Вінниці для військових і ветеранів провели майстер-клас із писанкарства
Детальніше
Безпека на Великдень у Вінниці рятувальники проводять превентивну роботу у храмах
Безпека на Великдень: у Вінниці рятувальники проводять превентивну роботу у храмах
Детальніше
Як спекти рум'яні крафіни з апельсиновою цедрою авторський рецепт великодньої випічки
Як спекти рум'яні крафіни з апельсиновою цедрою: авторський рецепт великодньої випічки
Детальніше
У Вінницькому терцентрі організували великодні заходи для людей старшого віку
У Вінницькому терцентрі організували великодні заходи для людей старшого віку
Детальніше