"Таємними стежками міста…": у Вінниці влаштують квест для підлітків

"Таємними стежками міста…": у Вінниці влаштують квест для підлітків

10:16 09.01.2023

У Вінниці відбудеться квест для підлітків "Таємними стежками міста…". На учасників чекає десять пунктів призначення, багато цікавих завдань і дві години на розгадку таємниць.

Квест відбудеться двічі - 12 і 13 січня. До участі в ньому запрошують команди з віком учасників 14-18 років.

Наприкінці 2022 року ми провели для юних вінничан насичений квест музеями міста, проте це ще не все. Для усіх любителів розгадування ребусів та вивчення власної історії ми анонсуємо ще один, не менш драйвовий квест вуличками центру нашої Вінниці, – кажуть у департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Для учасників підготували цікаві завдання із загадками та вказівками, що робити далі. Ці таємні послання доведеться шукати на стінах давніх будівель, біля цікавих туристичних об’єктів і навіть у книгах.

Квест продуманий таким чином, що команди не тільки розважаться, а й відвідають велику кількість визначних місць Вінниці та дізнаються багато історій нашого міста з минулих століть. Зокрема про підземелля, де колись варили пиво і готували цілющі бульйони для хворих; про місце, де збирають давній антикваріат; про вінничанку, яка керувала великим майном в часи, коли жінкам було складно вибратися з домашніх клопотів; та багато-багато іншого, - повідомляють на офіційному туристичному сайті Вінниці.

Квест "Таємними стежками міста…" організовує департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. Участь у ньому безкоштовна, але кількість місць обмежена: до 6 осіб у команді (по 6 команд на день). Найспритніші учасники окрім заряду позитиву отримають святкові подарунки від вінницького крафтового виробника "Солодка мрія".

Нагадаємо, ексклюзивні авторські ляльки, ялинкові прикраси, ведмедики Teddy і навіть аромасвічки. Усе це можна побачити на виставці святкових сувенірів "Різдвяний калейдоскоп", яку відкрили у Вінниці 16 грудня.

Читайте також

Юрій Іздрик, стендап Лєри Мандзюк та "Наші Кайдаші": вікенд у Вінниці 14-16 червня
Детальніше
Про всіх жінок, що пережили насильство: глибока прем’єра «Червона нитка» у неділю у Вінниці
Детальніше
Юних вінничан запрошують на форум «Від розваги до успіху»
Детальніше
Вистава "Червона нитка", перформанси та презентація книги - вікенд у Вінниці 7-9 червня
Детальніше
Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб влаштував для малечі насичені подіями вихідні
Детальніше
Для молоді з аутизмом у передмісті Вінниці відбулась благодійна програма
Детальніше