Продюсер Юрій Нікітін розповів, що його стосунки з Іриною Білик розпочались після зустрічі у Вінниці

Продюсер Юрій Нікітін розповів, що його стосунки з Іриною Білик розпочались після зустрічі у Вінниці

11:23 23.03.2021
26

Продюсер Юрій Нікітін нещодавно зізнався в програмі “ЖВЛ”, що все почалося зі співпраці. Саме Ірина Білик стала його першою артисткою. Він і досі пам’ятає, як усе починалося.  Вінниця... Фестиваль "Весняні надії"… Саме там, 30 років тому, 1990-го, відбулося їхнє доленосне знайомство.

Водночас Нікітін зізнається – на початку їм було геть несолодко.

Ми не заробляли перші п'ять років! Перші гроші з'явилися через п'ять років. Це був просто ентузіазм. Віра в успіх. І жодних грошей, - пригадав Нікітін.

Але спільними зусиллями вони досягли свого – Ірина Білик стала суперзіркою, яка 1997-го року продала пів мільйона копій альбому "Фарби". Успіх вони святкували вже в статусі пари. За словами Юрія, спочатку стосунки допомагали у роботі, однак згодом почали заважати.

Та подейкували, що в якийсь момент Білик просто втомилася від шаленого темпу. Співачка, бувало, давала по декілька концертів на день. Натомість мріяла про спокій та материнство.

Також ширилися чутки, що Ірина дуже хотіла дітей у той момент як Нікітін був не впевнений у тому, чи хоче бути батьком.

Я висловлював свою позицію. Чи точно зараз? Чи точно в розквіт кар'єри? Якщо у Іри були такі питання, у мене… Очевидно, що щось не те відбувається між нами, - зазначив Юрій.

Вони зрозуміли, що щось не так після восьми років життя в цивільному шлюбі. На піку кар'єри Білик-співачка та продюсер поставили крапку в стосунках, але продовжили разом працювати.

Це був дуже складний період. Для мене це був не просто розрив чисто людський. А я розумів, що ще я залучений в цей бізнес. З Іриною Білик. Як його ділити, незрозуміло. І тоді по швах тріснула вся наша компанія, - зізнався продюсер.

Нікітін створив новий продюсерський центр "Mamamusic", а Ірина Білик, як і мріяла, стала мамою хлопчика Гліба, якого народила від манекенника Андрія Оверчука. 

Нагадаємо, вінничан запрошують на концерт “Джинси vs Смокінг”.

Читайте також
Юні вінничани перемогли на всеукраїнському музичному конкурсі
Детальніше
Гран-прі для викладачів Вінницької дитячої музичної школи
Детальніше
У Вінниці від СOVID-19 помер відомий музикант “старої школи”
Детальніше
Тульчин претендує на статус “культурної столиці України”
Детальніше
Оркестр Гайсинської музичної школи здобув першу премію на конкурсі в Одесі
Детальніше
Історії творчих земляків у фільмі "Фантастичні українці"
Детальніше